قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محققان آمریکایی: «روزه» بگیرید

نتایج تازه ترین بررسی ها نشان می دهد روزه داری به میزان قابل توجهی به بیماران دارای مشکلات قلبی و عروقی کمک و طول عمر آنها را زیاد می کند.

محققان آمریکایی: «روزه» بگیرید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از دیلی میل، نتایج تازه ترین بررسی ها نشان می دهد روزه داری ماهی یکبار به میزان قابل توجهی به بیماران دارای مشکلات قلبی و عروقی کمک می کند. 

این پژوهش که توسط محققان آمریکایی صورت گرفته تأکید می کند، روزه داری ریسک نارسایی قلبی را کاهش می دهد و به طور کلی به طول عمر افراد کمک می کند. 

این مطالعه جدید حاکی از آن است،  اثرات بیماری مزمن که طی چند دهه بروز می کند  با روزه گرفتن کاهش می یابد.
محققان دانشگاه یوتا تأکید می کنند، افرادی که به طور مرتب روزه می گیرند، دست کم 4.5 سال از انهایی که همیشه غذا می خورند و هیچ وقت از مصرف غذا خوداری نمی کنند، عمر طولانی تری دارند. 

بنیامین هورن، مدیر تحقیقات اپیدمیولوژی قلبی و عروقی و ژنتیکی در انستیتوی قلب بهداشت و درمان «Intermountain» می گوید: ما مدت هاست که درباره روزه داری پژوهش می کنیم. در این پژوهش ها بیش از دو هزاربیمار طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ تحت پژوهش قرار گرفتند. 

برای مطالعات آینده، این تیم قصد دارد تا به بررسی اثرات جسمی روزه بر میزان کلسترول بالا و تأثیرات روانی بر اشتها بپردازد.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha