قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دولت از طریق سازمان تعزیرات و وزارت صنعت مانع افزایش قیمت ها شود

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: دولت باید از طریق سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت صمت مانع از افزایش قیمت کالاها به بهانه گرانی بنزین شود.

دولت از طریق سازمان تعزیرات و وزارت صنعت مانع افزایش قیمت ها شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین گفت: مجلس از ماجرای افزایش بنزین بی خبر بود و ما در مجلس چندین بار به عدم افزایش بنزین رأی داده بودیم.

وی افزود: با وجود همه اینها طرح افزایش قیمت بنزین اجرا شد و البته دولت موظف است و عده ای را که به مردم مبنی بر واریز تمام  وجوه حاصل از افزایش بنزین به حساب سرپرست خانوارها داده است، تمام و کمال اجرایی کند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: دولت موظف است تا از طریق سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت صنعت، معدن و تجارت بر قیمت کالاها بر بازار نظارت کند و اجازه ندهد تا به بهانه افزایش قیمت بنزین کالاها در بازار گران به دست مردم برسد. همچنین کرایه وسایل نقلیه نیز به خاطر گرانی بنزین افزایش پیدا نکند.

نوروزی خاطرنشان کرد: دولت باید نظارت کند تا فرصت طلبان اجازه پیدا نکنند که از این افزایش قیمت بنزین سواستفاده کنند و کالاها به ویژه اقلام ضروری گران به دست مردم برسد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت: بهتر بود دولت پیش از افزایش قیمت بنزین مردم را در جریان این افزایش قرار می داد و مردم را در ابعاد مختلف توجیه می کرد تا در شرایط بهتری این تغییر قیمت انجام شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha