قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای ۱۴۳۵ طرح اشتغال برای مددجویان خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی هفت ماهه امسال نیز توانسته هزار و ۴۳۵ طرح اشتغال بااعتبار حدود ۶۰ میلیارد تومان برای مددجویان اجرایی کند.

اجرای ۱۴۳۵ طرح اشتغال برای مددجویان خراسان شمالی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بجنورد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه دوره های آموزش های فنی و حرفه ای از اساسی ترین عوامل در پیشگیری از ورشکستگی طرح های اشتغال است، اظهار کرد: این نهاد طی سال گذشته نیز برای بیش از سه هزار مددجو دوره آموزشی برگزار کرد.

وی بابیان اینکه این آموزش ها درزمینهٔ های پایدارسازی و توسعه طرح ها، مهارت آموزی و سطح مقدماتی برگزار شد، افزود: دوره های آموزشی درزمینهٔ های کشاورزی، دام پروری، صنایع دستی و خدمات برگزارشده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه بابیان اینکه یکی از اولویت های کمیته امداد ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان مددجویان است، بیان کرد: بر این اساس این نهاد در تلاش است دوره های آموزش کارآفرینی را در قالب سرفصل آموزش های مقدماتی اشتغال برای مددجویان مستعد اشتغال و دانش آموزان تحت حمایت برگزار کند.

وی شناسایی استعدادها، ارائه و تقویت آموزش های مرتبط بااستعداد شناسایی شده، مشاوره شغلی و پرداخت تسهیلات به مددجو را از مراحل توانمندسازی مددجویان دانست و افزود: علاوه بر این هم اکنون طرح راهبران شغلی نیز با کمک کار آفرین توانمند این استان در حال اجرا است.

الهی راد بابیان اینکه این نهاد طی سال گذشته موفق به اجرای دو هزار و ۳۶۵ طرح اشتغال بااعتبار بیش از ۷۸ میلیارد تومان شده است، افزود: همچنین طی هفت ماهه امسال نیز توانسته هزار و ۴۳۵ طرح اشتغال بااعتبار حدود ۶۰ میلیارد تومان برای مددجویان اجرایی کند.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha