قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زمان انتقام برای قمی ها

فوتسالیست های تیم سوهان محمد سیمای قم در هجدهمین هفته رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور با انگیزه انتقام مقابل اهورا بهبهان صف آرایی می کنند.

زمان انتقام برای قمی ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بازی های هجدهمین هفته لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور به شکل همزمان بین 14 تیم لیگ برتری روز جمعه اول آذر ماه در هفت سالن برگزار می شود و سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم میزبان دیدار تیم های سوهان محمد سیمای قم و اهورا بهبهان است.

این دو تیم در پنجمین هفته دور برگشت فصل جاری لیگ برتر از ساعت 17 در حضور قمی های علاقمند به فوتسال در حالی برابر یکدیگر صف آرایی می کنند که در نیم فصل نخست بهبهانی ها در خانه خود موفق به شکست سوهان محمد سیمای قم شده اند و حالا قمی ها به دنبال انتقام آن شکست هستند.

بهبهانی ها در هفته پنجم نیم فصل نخست لیگ برتر در خانه خود با نتیجه دو بر یک نماینده قم را شکست دادند ولی آمارها از سه مصافی که دو تیم تا قبل از مسابقه جمعه این هفته در لیگ برتر داشته اند، حکایت از یک برد برای سوهان، یک پیروزی برای اهورا و یک تساوی در بازی برگشت فصل گذشته دارد.

نکته جالب توجه این است که تیم اهورا بهبهان در فصل گذشته لیگ برتر تا آخرین هفته مسابقات گزینه اول سقوط به دسته پائین تر بود و چنانچه تیم سوهان محمد سیمای قم در هفته پایانی لیگ تیم پارسیان شهر قدس را در قم متوقف نمی کرد، بهبهانی ها اکنون در لیگ برتر حضور نداشتند، پس اهورا بقای خود در لیگ برتر را مرهون تیم سوهان است.

در حال حاضر تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با 28 امتیاز از 16 بازی در مکان چهارم جدول رده بندی جای دارد، در حالی که تیم اهورا بهبهان با کسب 14 امتیاز از همین تعداد مسابقه در رده یازدهم جدول 14 تیمی لیگ برتر فوتسال ایران جای گرفته و در صورت لغزش باز هم به منطقه سقوط جدول می رود.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور تیم مس سونگون با 38 امتیاز از 17 بازی جایگاه نخست را به خود اختصاص داده، گیتی پسند با 32 امتیاز از 16 مسابقه دوم است، فرش آراء مشهد با 30 امتیاز از 17 بازی در مکان سوم ایستاده و تیم سوهان محمد سیمای قم با 28 امتیاز از 16 رقابت در جایگاه چهارم ایستاده است.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha