قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۱۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار هشترود: رفتار و عمل مان باید خلاف انتظار دشمن باشد

استان ها آذربایجان شرقیمراغه فرماندار هشترود با بیان اینکه رفتار و عمل مان باید خلاف انتظار دشمنان نظام باشد گفت: بدخواهان نظام با طرح ریزی نقشه های شوم به دنبال براندازی نظام هستند و…

فرماندار هشترود: رفتار و عمل مان باید خلاف انتظار دشمن باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امین امینیان روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان افزود: از این رو مردم باید هوشیار باشند و در مسیری که دشمن می خواهد قرار نگیرند.

وی همچنین با تاکید بر ممنوعیت افزایش قیمت ها به بهانه تغییر نرخ بنزین، گفت: هرگونه گرانی کالاها و خدمات غیرقانونی بوده و تعزیرات حکومتی در این زمینه مسوولیت اصلی را برعهده دارد و مردم نیز در صورت مشاهده گرانفروشی می توانند از طریق شماره تماس ۱۲۴ گزارش دهند.

امینیان افزود: اجازه فرصت طلبی به عده ای سودجود را نخواهیم داد و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.

وی با بیان اینکه نظارت ها باید ملموس و دائمی باشد گفت: بازرسی ها و نظارت ها باید مستمر و سرزده باشد و برخورد با گرانفروشان احتمالی نیز باید شدت گیرد.

امینیان همچنین بر ممنوعیت افزایش کرایه تاکسی های درون شهری و بین شهری تاکید کرد و گفت: با افراد خاطی در این زمینه برخورد و در صورت تکرار پروانه فعالیت شان لغو خواهد شد.

وی افزود: بیشتر تاکسی های درون و برون شهری از سیستم سوخت سی. ان. جی. برخوردارند و با توجه با ثابت ماندن نرخ این سوخت، افزایش قیمت در کرایه ها غیرقانونی است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha