قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۱۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اصفهان:

نخستن کتاب جشنواره ملی «داستان آب» رونمایی شد

اصفهان-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اصفهان با اشاره به رونمایی از نخستن کتاب جشنواره ملی «داستان آب» گفت: این جشنواره ملی اهمیت موضوع آب با زبان هنر و ادبیات بیان می شود.

نخستن کتاب جشنواره ملی «داستان آب» رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود میرمحمد صادقی عصر سه شنبه پس از رونمایی از نخستین کتاب جشنواره ملی داستان آب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری نخستین جشنواره ملی داستان آب که با اهتمام ارگان های ذی ربط برگزار شد در صدد اهمیت موضوع آب با زبان هنر و ادبیات در سطح جامعه بود.

وی افزود:بیش از ۴۵۰ داستان از ۳۰ استان کشور به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی داستان آب ارسال شد که نشان از اهمیت به موضوع آب در کشور بوده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اصفهان با اشاره به پیشرو بودن و اهمیت موضوع آب در حوضه زاینده رود تصریح کرد: امیدواریم این جشنواره به اهداف خود که ایجاد حساسیت به موضوع آب با کاربردهای متنوع آن در سطح جامعه است نزدیک شده باشد.

وی با عدم رضایت از سرانه مطالعه در کشور گفت: برگزاری جشنواره ملی داستان با موضوع آب می تواند اهمیت مایه حیات را در قالب داستان به جامعه گوشزد کند تا علاوه بر رغبت به مطالعه و کتابخوانی،  ارزش آب برای جامعه تفهیم  و میراثی برای آیندگان به جا گذاشته شود.

میرمحمد صادقی با بیان اینکه هر قطره آب در بخش های مختلف اعم از شرب، صنعت، کشاورزی و محیط زیست ارزشمند است ابراز داشت: زبان هنر و ادبیات می تواند ارزش مایه حیات را اثربخش کند و این پیام به جامعه منتقل شود که تک تک شهروندان در جامعه باید نسبت به این کالای باارزش احساس مسئولیت داشته باشند.

تشکیل کارگروه کم آبی در استان اصفهان

وی با اشاره به تشکیل کارگروه کم آبی در استان اصفهان اظهار داشت: حوضه زاینده رود در مواردی اعم از حساسیت نسبت به کم آبی و همکاری با صنف کشاورزی پیشرو است و توانسته در تعاملی سازنده با اقشار مختلف  پیام اهمیت موضوع آب را به جامعه گوشزد کند.

گفتنی است در دی ماه سال گذشته فراخوان نخستین جشنواره ملی داستان آب اعلام شد و در اردیبهشت امسال از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد. فراخوان دومین جشنواره ملی داستان آب در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha