قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۱۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهادت نیروی یگان ویژه در اغتشاشات روز گذشته ماهشهر +عکس

فرمانده یگانهای ویژه ناجا از شهادت یکی از پرسنل این نیروی در درگیری با اشرار در ماهشهر خبر داد.

شهادت نیروی یگان ویژه در اغتشاشات روز گذشته ماهشهر +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: سردار حسن کرمی با اعلام خبر شهادت یکی از نیرو های یگان ویژه در ماهشهر، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در اغتشاشات روز دوشنبه ۲۷ آبان ماه شهرستان ماهشهر استان خوزستان، عده ای از اشرار مسلح به سمت شهروندان و مأموران تیراندازی کردند.

فرمانده یگانهای ویژه ناجا ادامه داد: با توجه به حضور کارکنان یگان ویژه در آن منطقه برای مقابله با ناامن کنندگان حریم امنیت کشور، سروان "رضا صیادی" در درگیری مسلحانه با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این مقام انتظامی با اشاره به مجروح شدن دو مأمور دیگر نیز در این درگیری، گفت: مجروحان به بیمارستان منتقل شده و حال عمومی آن ها خوب و رضایت بخش است.

کرمی با بیان اینکه شهادت یک توفیق الهی است، تصریح کرد: شهادت افتخاری است که نصیب هر فردی نخواهد شد و شهید سروان "رضا صیادی" در پیشگاه حق تعالی زنده است و جایگاهی بلند و رفیع دارد.

فرمانده یگانهای ویژه ناجا ضمن تسلیت به خانواده و همکاران این شهید، عنوان داشت: ما مدیون شجاعت، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده های آن ها هستیم و امیدواریم با خدمت صادقانه بتوانیم رهرو راه آن عزیزان باشیم.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha