قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۱۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیران مدارس برای دریافت سهمیه بنزین سرویس دانش آموزان ثبت نام کنند

رییس انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش اصفهان از مدیران مدارس استان خواست تا برای دریافت سهمیه بنزین سرویس حمل و نقل دانش آموزان هرچه زودتر در سامانه مربوط ثبت نام کنند.

مدیران مدارس برای دریافت سهمیه بنزین سرویس  دانش آموزان ثبت نام کنند
علیرضا سلطانی  افزود: بنا بر اعلام وزیر آموزش و پرورش در جلسه ستاد سوخت کشور  برای سرویس های حمل و نقل دانش آموزان ۱۲۰ لیتر بنزین به صورت ماهانه به خودروهای تک سوز  اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی اظهارداشت: بر این اساس سامانه ای با عنوان "سپند" تعریف شده تا مدیران مدارس بتوانند اسامی رانندگان سرویس های دانش آموزی را در آن وارد کننند.

رییس انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش اصفهان افزود: شاید ثبت و بررسی در این سامانه قدری زمانبر باشد ولی اعمال سهمیه از ۲۴ آبان قابل اجراست.

وی خاطرنشان کرد: این اقدامات برای پیشگیری از افزایش  نرخ سرویس های حمل و نقل دانش آموزان در پی سهمیه بندی بنزین صورت گرفته است.

سلطانی با اشاره به این که اکنون در استان دست کم ۱۷۰ شرکت حمل و نقل دانش آموزی فعال است، گفت: بیشترین تعداد شرکت های حمل و نقل دانش آموزی مربوط به کلانشهر اصفهان با ۵۳ شرکت و جابجایی دست کم ۷۳هزار دانش آموز است.

در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ بیش از۹۲۰ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در پنج هزار و ۳۰۰ آموزشگاه استان اصفهان به تحصیل مشغول هستند.

بنزین بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد.

بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان (۶۰ لیتر ماهانه برای خودروهاس شخصی) و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha