قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۱۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پشت پرده برکناری معاون پارلمانی وزیر صمت

شنیده ها حاکی است، معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت به دلیل مخالفت با طرح تشکیل وزارت بازرگانی و بنا به دستور یک مقام عالی رتبه دولت برکنار شد.

پشت پرده برکناری معاون پارلمانی وزیر صمت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: یک مقام آگاه گفت: در حالی که آقای سید شریف حسینی معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزیر صمت از تجربه، تخصص و توانمندی لازم برای اداره امور محوله برخوردار بوده است، به دلیل مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی و به دستور و تاکید رئیس جمهور برکنار شد.

وی گفت: سید شریف حسینی که ۸ سال نمایندگی مردم شریف اهواز را در مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت، در مجلس هشتم و نهم جزو فعالترین نمایندگان مجلس بود.

وی افزود: حسینی با توجه به تجربه نمایندگی مجلس، در تاریخ ۲۱ آذر سال گذشته به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت صمت منصوب شد و در طول یکسال گذشته تعامل بسیار مثبتی با نمایندگان مجلس داشت، ولی از زمان طرح تشکیل وزارت بازرگانی همیشه از سوی دولت به عنوان مخالف اصلی تشکیل این وزارتخانه قلمداد می شد و سرانجام هفته گذشته به صورت دستوری برکنار شد.

به نظر می رسد روند برخورد دولت با مخالفین تشکیل وزارت بازرگانی به اینجا ختم نشده و در روز های آتی نیز شاهد اقدامات سلبی باشیم.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha