قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۱۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۶۳ درصد داوطلبان زن هستند؛

جزئیات آماری هفتمین آزمون استخدامی منتشر شد

برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب در هفتمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

جزئیات آماری هفتمین آزمون استخدامی منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش افزود: در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت آزمون صادر شده است که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ داوطلب زن و ۱۹۱ هزار و ۹۵۹ داوطلب مرد هستند. به عبارت دیگر ۶۳.۲۲ داوطلبان را زنان و ۳۶.۷۸ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می دهند.

وی گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۲۹ آبان به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و با درج اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات شناسنامه ای کارت آزمون خود را پرینت کنند.

توکلی اظهار داشت: تا امروز ۲۸ آبان ۹۸ حدود ۲۴۰ هزار نفر کارت خودر ا در یافت کرده اند. افرادی که موفق به دریافت کارت خود نشده اند می توانند با ورود به سیستم پاسخگویی و عضویت در آن کارت آزمون را دریافت کنند.

وی یادآور شد: آزمون استخدامی در دو نوبت صبح و عصر در ۱۸۰ شهر و ۲۷۵ حوزه امتحانی در روز پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۸ برگزار می شود. درب حوزه های امتحانی برای آزمون صبح ساعت ۸ صبح و برای آزمون عصر ساعت ۱۴ بسته می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: در جلسه آزمون نوبت صبح تعداد ۱ هزار و ۶۳۸ داوطلب در گروه اول و تعداد ۳۱۷ هزار و ۹۰۸ داوطلب در گروه دوم شرکت می کنند. در مجموع ۳۱۹ هزار و ۵۴۶ داوطلب در آزمون صبح شرکت می کنند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۸۱۳ نفر مرد و ۲۱۸ هزار و ۷۳۳ نفر زن هستند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه آزمون نوبت عصر نیز ۲۰۲ هزار ۴۲۷ داوطلب در گروه های سوم و چهارم و پنجم آزمون استخدامی شرکت می کنند که از این تعداد ۱۱۱ هزار و ۲۸۱ نفر زن و ۹۱ هزار و ۱۴۶ نفر مرد هستند. در آزمون نوبت عصر در گروه سوم ۴۰ هزار و ۹۵۶ نفر، در گروه چهارم ۱۵۴ هزار و ۲۲ نفر و در گروه پنجم ۷۴ هزار و ۴۹ نفر شرکت می کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha