قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / آخرین وضعیت اینترنت کشور /حمایت حسین شریعتمداری از افزایش قیمت بنزین / فرمانده بسیج: با سعه صدر با اتفاقات اخیر برخورد کردیم

صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / آخرین وضعیت اینترنت کشور /حمایت حسین شریعتمداری از افزایش قیمت بنزین / فرمانده بسیج: با سعه صدر با اتفاقات اخیر برخورد کردیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید.

أخرین وصعیت اینترنت کشور

وزیر ارتباطات با بیان اینکه پیگیر برقراری اینترنت هستیم گفت: قطع اینترنت ضررهای فراوانی برای مردم و نظام داشته و دارد. او همچنین گفت: چیزی به نام اینترنت ملی وجود خارجی ندارد.
وزیر

روحانی: پلاک و راننده خودروهایی که راه بندان درست می کنند را مشخص می کنیم
حسن روحانی رئیس جمهور دیروز در جلسه هیات دولت گفت: خودرو در اختیار من است که استفاده کنم نه اینکه راه بندان درست کنم. اگر راه بندان درست کردم خوشبختانه آنقدر سیستم مانیتور و دوربین داریم که خودرو، پلاک آن و راننده مشخص می شود و من از قوه قضاییه خواهش می کنم که در این زمینه طبق قانون عمل کند.

فرمانده بسیج: نیروهای امنیتی با سعه صدر با اتفاقات اخیر برخورد کردند
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به پرسشی درباره تجمعات اعتراضی برگزار شده در برخی نقاط کشور در پی اجرای مصوبه سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین گفت: عوامل اصلی این تحرکات شناسایی و دستگیر شده اند و نیروهای امنیتی با سعه صدر با این اتفاقات برخورد کردند و در بسیاری جاها هم مردم خودشان با این عوامل برخورد کردند. او با بیان اینکه اگر جایی لازم بوده است بنابر مصوبه شورای تامین استان ها بسیج وارد عمل شود، با اقتدار وارد عمل شده، تصریح کرد: در آینده هم همینطور خواهد بود.

حمایت حسین شریعتمداری از افزایش قیمت بنزین
حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان با حمایت از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین نوشت که ۶۹ میلیارد دلار از جیب مردم صرف یارانه انرژی می شد و جلوگیری از این هزینه هنگفت به مفهوم جلوگیری از پُرخوری و مُفت خوری ثروتمندان از جیب توده های مردم است. او در توصیف معترضان به این تصمیم نوشته که کسانی که از «عدم مدیریت مصرف بنزین» سود می برند، حرامخواران داخلی را برای برپایی آشوب و بلوا اجاره کرده اند. شریعتمداری آمریکا را هم حامی این افراد دانست.

مقام معظم رهبری هنوز همانی هستند که از اول بوده اند
آیت الله ابراهیم امینی در دیدار مسئولان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم گفت: رهبر معظم انقلاب انتظارات خود را بیان کرده اند و باید آن را تحقق بخشید، بهترین رهبر ایشان هستند؛ بااینکه سال ها گذشته است ما فردی مثل ایشان نداریم، اگر خدای نکرده حادثه ای رخ دهد ما پناهی جز رهبری نداریم. وی افزود: شبهه هایی درباره مقام معظم رهبری مطرح می شود، ولی واقعا آنچه ما دیدیم از اول تا آخر، هنوز معظم له همانی هستند که از اول بوده اند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha