قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی باشگاه کارآفرینی نوجوان برای نخستین بار در گلستان

معاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از راه اندازی باشگاه کارآفرینی نوجوان برای نخستین بار در استان خبر داد.

راه اندازی باشگاه کارآفرینی نوجوان برای نخستین بار در گلستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، موسی بی باک امروز در گرگان اظهار کرد: برای نخستین بار در استان گلستان در هفته کارآفرینی؛ باشگاه کارآفرینی نوجوان راه اندازی شد.

* زنگ کارآفرینی در مدارس ابتدایی و هنرستان های گلستان نواخته می شود

وی با بیان اینکه از 27 آبان ماه الی سوم آذر را به عنوان هفته کارآفرینی نامگذاری کردند، تصریح کرد: برای هفته کارآفرینی برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده است که مهمترین آنها زنگ کارآفرینی در مدارس ابتدایی و هنرستان است که در تمامی شهرستان های گلستان نواخته خواهد شد.

معاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان ابراز کرد: از دیگر برنامه های مهم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان می توان به برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی با موضوع کارآفرینی برای جوانان در سطح شهرستان ها برگزار می شود و همچنین آگاه سازی عمومی از طریق رسانه های مکتوب و مجازی از جمله سایت ها و خبرگزاری ها انجام می گیرد.

* نخستین کتابخانه کارآفرین در گلستان افتتاح می شود

بی باک از رونمایی نمادین طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان در استان گلستان خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان برای نخستین بار در استان گلستان راه اندازی می شود.

وی از افتتاح نخستین کتابخانه کارآفرین در استان گلستان خبر داد و گفت: در هفته کارآفرینی افتتاح کافه کارآفرینی در جهاد دانشگاهی استان گلستان و ده ها برنامه مختلف برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/83019

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha