قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روایت بی خانمانی/ اجاره های سنگین سالن؛ سد راه ورزشکاران ناشنوای سمنان

ورزشکاران ناشنوای سمنان سالن اختصاصی ندارند و اجاره های سنگین سالن های ورزشی نیز سد راه فعالیت آنها شده است.

روایت بی خانمانی/ اجاره های سنگین سالن؛ سد راه ورزشکاران ناشنوای سمنان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سمنان، اکثر هیأت های ورزشی در استان سمنان اجاره نشین هستند و سالن اختصاصی در اختیار ندارند؛ معدود سالن های ورزشی اختصاصی این استان نیز به بخش خصوصی واگذار شده و این امر مشکلاتی را برای ورزشکاران ایجاد کرده است.

اجاره سالن های ورزشی سد بزرگ بر سر راه هیأت های ورزشی استان سمنان است؛ ورزشکاران ناشنوای سمنان هم می گویند: سالن اختصاصی نداریم و اجاره های سنگین سالن های ورزشی نیز برای مشکل زا شده است و توان پرداخت این اجاره های سنگین را نداریم.

گرچه مشکل نبود سالن های ورزشی اختصاصی برای ورزش استان سمنان معضلی جدی محسوب می شود؛ اما ورزشکاران سمنانی همچنان در عرصه های مختلف حضور دارند و می درخشند؛ امری که اگر مشکلات کاهش یابد، رشد قابل توجهی خواهد یافت.

تخصیص اعتبار، ایجاد فضاهای ورزشی مناسب با توجه به خاص بودن ورزش در حوزه ناشنوایان، نابینایان، کم بینایان و بیماران خاص قدم هایی برحسب وظیفه ای است که مسؤولان می توانند در این راستا بردارند.

ملی پوش سمنانی؛ درگیر دغدغه مالی

پرستو باقری، تکواندوکار ملی پوش تیم ناشنوایان ایران در سمنان می گوید: ۱۸ سال سن دارم و ۱۱ سال است که در رشته تکواندو فعالیت می کنم.

وی با تأکید بر اینکه حدود دو سالی است که در عرصه ملی حضور دارم، تصریح کرد: در چند مرحله اردوی تیم ملی حضور داشته ام و در کنار سایر ملی پوشان، مراحل آماده سازی خود را سپری می کنم.

نبود سالن های ورزشی اختصاصی برای ورزش استان سمنان معضلی جدی محسوب می شود

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha