قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیش از 7 هزار خانوار عشایر در خراسان رضوی داریم

مدیرکل بیمه روستایی و عشایری خراسان رضوی با بیان اینکه در خراسان رضوی بیش از 7 هزار خانوار عشایر داریم، گفت: 187 هزار سرپرست خانوار روستایی فاقد هرگونه پوشش بیمه اجتماعی هستند که شناسایی شده اند.

بیش از 7 هزار خانوار عشایر در خراسان رضوی داریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمود کاظمی بردسکن، اظهار کرد: در خراسان رضوی 336 هزار بهره بخش کشاورزی داریم و بیش از 156 هزار خانوار تحت پوشش بیمه هستند که حدود 30 درصد ضریب پوشش بیمه ای را تشکیل می دهند.

مدیرکل بیمه روستایی و عشایری خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس سرشماری سال 95 بیش از 516 هزار خانوار روستایی شناسایی و سرشماری شده اند که در سطح کشور بیشترین جمعیت روستایی را دارا هستیم.

وی با بیان اینکه در خراسان رضوی بیش از 7 هزار خانوار عشایر داریم، افزود: 187 هزار سرپرست خانوار روستایی فاقد هرگونه پوشش بیمه اجتماعی هستند که شناسایی شده اند.

کاظمی افراد از کار افتاده را 625 نفر ذکر کرد و گفت: 10 هزار و 589 مستمر بگیر در استان وجود دارد که در سطح کشور از نظر تعداد بیمه رتبه دوم را دارا هستیم.

مدیرکل بیمه روستایی و عشایری خراسان رضوی با بیان اینکه در مجموع 315 مستمر بگیر در خلیل آباد تحت پوشش قرار دارند، افزود: در این شهرستان 3 هزار و 755 سرپرست خانوار فاقد بیمه شناسایی شده اند.

وی ادامه داد: 4 هزار و 548 مددجوی کمیته امداد و 3 هزار 345 سرپرست خانوار بهزیستی داریم.

کاظمی خاطرنشان کرد: بر اساس سرشماری سال 95 در بردسکن 12 هزار و 608 خانوار روستایی وجود دارد که بر اساس آخرین آمار 4 هزار و 168 خانوار تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

مدیرکل بیمه روستایی و عشایری خراسان رضوی با بیان اینکه از این تعداد 190 نفر از مددجویان کمیته امداد و 325 زنان سرپرست خانوار بهزیستی هستند، افزود: در بردسکن 4 هزار و 12 سرپرست خانوار فاقد پوشش بیمه ای وجود دارند که تلاش بیشتر دست اندرکاران شهرستانی در راهنمایی و مشاوره افراد برای جذب بیمه اجتماعی است.

وی ادامه داد: 522 مستمر بگیر در حال حاضر که از طریق بیمه اجتماعی بازنشسته شده اند، به صورت مستمر بگیر ماهانه مبلغی را دریافت می کنند.

انتهای پیام/ 70053

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha