قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رونمایی «برای زین أب» در حاشیه نمایشگاه کتاب

نویسنده کتاب «برای زین أب» در آیین رونمایی از این کتاب اظهار کرد: ۱۶۰ ساعت مصاحبه از خانواده شهید مدافع حرم شهید محمد بلباسی گرفته شد و تدوین این کتاب کار سختی بوده است.

رونمایی «برای زین أب» در حاشیه نمایشگاه کتاب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان ساری، جشن رونمایی و جشن امضا کتاب روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد بلباسی در حاشیه نمایشگاه کتاب مازندران برگزار شد.

نویسنده کتاب «برای زین أب» در آیین رونمایی از این کتاب اظهار کرد: ۱۶۰ ساعت مصاحبه از خانواده این شهید گرفته شد و تدوین این کتاب کار سختی بوده است.

سمیه اسلامی با بیان اینکه ما اساسا دنبال خلق اسطوره و قهرمان نبودیم، افزود: تمام تلاش ما این بود که فردی را معرفی کنیم که تلاشش را کرد  تادرست قدم بردارد و مسیر کمال را طی کند.


وی با بیان اینکه شهیدی را معرفی کردیم که برای جوانان و نوجوانان اسطوره باشد، تصریح کرد: مهم این است که این زندگی محمد بلباسی است و از صفر تا صد شخصیت یک شهید است و به دنبال این نبودیم که بگوییم که بگوئیم که شهید خاص بود بلکه این شهید یک شخصیت عادی بود که در مسیره راه کمال خود را پیدا کرد و قهرمان شده است.

اسلامی خاطرنشان کرد: محمد بلباسی را به جهادی بودن می شناسند و آتش به اختیار بوده است و این شاخص شخصیتی اش در همه ابعاد زندگی اش وجود داشت.


نویسنده این کتاب بیان کرد: شهید بلباسی آدمی بود که در بچگی خود نماز نمی خواند و کوتاهی می کرد و مسیرش را پیدا کرد و خواندن این کتاب فرصتی است که تا یاد بگیریم و هر چه که هستین مسیرمان را پیدا کنیم.


در برنامه رونمایی از کتاب سیدولی هاشمی معاونت فرهنگی حوزه هنری مازندران به معرفی این کتاب پرداخت.


کتاب «برای زین أب» (شرح زندگی شهید بلباسی) با حضور مسؤولان، نویسندگان و کتاب دوستان در حاشیه نمایشگاه کتاب رونمایی شده است.


این کتاب در تابستان ۹۸ در نشر شهید کاظمی به چاپ رسیده و چاپ دوم این اثر نیز منتشر شده است.

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha