قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نهاده های دامی به میزان کافی در قزوین ذخیره شده است

استان ها قزوین- قزوین - رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت : ذخیره سازی کالاهای اساسی و نهاده های کشاورزی در این استان در بهترین حالت ممکن است و از این لحاظ هیچ گونه نگرانی وجود…

نهاده های دامی به میزان کافی در قزوین ذخیره شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فاطمه خمسه روز دوشنبه در بازدید از  انبارهای شرکت پشتیبانی امور دام افزود :با توجه به اینکه استان قزوین قطب دامداری کشور است نهاده های دامی به میزان کافی در استان ذخیزه می شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: قزوین استان حساسی در  زمینه  تولید گوشت سفید ، قرمز و شیر است و باید تدابیر لازم برای حفظ و ذخیره سازی نهاده های استراتژیک انجام داد.

 وی به نیازهای سوختی بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: در ماشین های کشاورزی، گلخانه ها، دام، طیور و آبزی پروری از سوخت گازوئیل استفاده می شود.

خمسه افزود: نیازهای سوختی بخش کشاورزی منشأ گازوئیل دارد که قیمت آن ثابت خواهد ماند بنابراین تغییرات قیمت بنزین تأثیر مستقیم چندانی در هزینه تولید و حمل و نقل محصولات کشاورزی ندارد.

وی اظهار داشت: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها و تشکل های بخش کشاورزی موظف هستند افزایش احتمالی قیمت خدمات ارائه شده به بهره برداران این بخش را رصد کرده و موارد افزایش قیمت ها را سریعا گزارش کنند.

خمسه از بهره برداران بخش کشاورزی  نیز خواست  در صورت مشاهده هرگونه تخلف و افزایش قیمت  موارد را به دستگاههای نظارتی اطلاع دهند. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha