قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۰۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۵۰ ویژه برنامه هفته بسیج در پلدختر برگزار می شود

استان ها لرستانخرم آباد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: ۵۰ ویژه برنامه هفته بسیج در سطح این شهرستان برگزار می شود.

۵۰ ویژه برنامه هفته بسیج در پلدختر برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در پلدختر ، سرهنگ منصور کریمی فرد روز دوشنبه در نشست خبری شهرستان پلدختر با تبریک گرامیداشت هفته بسیج ،اظهار داشت: نخستین روز از هفته بسیج که به عنوان بسیج ، مقاومت ، ایثارو شهادت است، عطر افشانی قبور مطهر شهدا ، سرکشی از خانواده شهدا ، نام نویسی و اجرای مسابقات بومی محلی در مناطق سیلزده پلدختر و یادواره شهدای شهرستان در سالن ۹ دی سپاه ناحیه پلدختر برگزار می شود.

وی افزود: دردومین روز ازهفته بسیج تحت عنوان بسیج ، اخلاق و معنویت ، صبح روز جمعه پیاده روی عمومی  ، دیدار پرسنل وفرماندهان سپاه و مسوولان ادارات با امام جمعه پلدختر ، راه اندازی میز خدمت در محل نماز جمعه و شرکت پرسنل سپاه ناحیه در نمازعبادی – سیاسی جمعه برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: سخنرانی پیش از خطبه ها توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و پایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، ایستگاه سلامت و فضای مجازی از دیگر برنامه های بسیج در این روز است.

وی افزود:بسیج در روز سوم این هفته با همکاری تربیت بدنی ، مسابقه ورزشی موشک آبی و مسابقات ورزشی بین ادارات در سطح شهرستان برگزارمی کند.

سرهنگ کریمی فرد یادآورشد: روز چهارم از هفته بسیج ، تحت عنوان بسیج ، سبک زندگی اسلامی – ایرانی ، نشست روشنگری و فرهنگی با بحث تبیین گفتمان گام دوم انقلاب در سطح ۱۰۱ پایگاه مقاومت در شهرستان پلدختر برگزار می شود.

وی افزود: روز پنجم از هفته بسیج با عنوان بسیج ، فرهنگ و بصیرت ، مسابقه کتابخوانی در مناطق سیلزده برگزار و بسته های فرهنگی در این مناطق توزیع می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: در ششمین روز از هفته بسیج ، به عنوان بسیج ، دفاع و امنیت ، سکوه پایداری ، اجتماع بزرگ بسیجیان در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین برگزار و ۲۰۰ نفر بسیجیان در قالب هشت دستگاه مینی بوس برای شرکت در همایش ۱۰ هزار نفری به مرکز استان اعزام می شوند.

وی افزود: در آخرین روز از هفته بسیج تحت عنوان بسیج ، اقتصاد مقاومتی ، جهاد و خدمات رسانی با همکاری بسیج جامعه پزشکی در درمانگاه سپاه شهرستان ، ویزیت رایگان ارایه و دوره آموزش ضابطان قضایی جهت آموزش ، گشت های محله محور برگزار و طرح های محرومیت زدایی در نقاط مختلف شهرستان اجرا می شود.

سرهنگ کریمی فرد ، یادآورشد: بسیج  در سال ۱۳۵۸ از سوی امام راحل تاسیس و از آن به نام مدرسه عشق نام برده که هر کجا بسیج است ، دشمن از نفس می افتد و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری هر ساله فتح الفتوح جدید در پرونده خود ثبت می کند.

وی افزود: بسیج یعنی اقتدار و بسیجیان همواره خود را سرباز با وفایی در رکاب امام زمان (عج) می دانند ؛ و همواره آماده و مهیا هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:هفته بسیج با توجه به ۴۰ سالگی این شجره طیبه به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس است و تفکر بسیجی ریشه در ایثار و از خود گذشتگی دارد و روحیه بسیجی از نیازهای جامعه اسلامی ما است تا بتوان بر مشکلات فائق آمد.

وی افزود: امسال سالروز بسیج را با شعار ۴۰ سال خدمت ، جهاد و شهادت در شرایطی جشن می گیریم که کارنامه بسیج در عرصه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی واقتصادی درخشان و پر افتخار است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha