قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۹۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

موی تای به فدراسیون انجمن های ورزشی منتقل شد

ورزش ورزشهای رزمیتهران سرپرست انجمن موی تای از حضور دوباره این رشته در فدراسیون انجمن های ورزشی خبر داد و گفت: برنامه های متعددی برای بست و گسترش موی تای کشور داریم.

موی تای به فدراسیون انجمن های ورزشی منتقل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «جواد نصیری» ، اظهار داشت: چندی پیش درخواستی برای جدایی از فدراسیون ورزش های رزمی و منتقل شدن به فدراسیون انجمن های ورزشی ارائه کردیم.

وی گفت: «شهرام عظیمی» سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی با نظر مساعد خود با این مساله موافق و نامه ای به وزارت ورزش فرستاد که خوشبختانه مورد موافقت نهایی قرار گرفت و پس از چند سال دوباره به فدراسیون انجمن های ورزشی بازگشتیم.

نصیری با بیان اینکه شناخت خوبی از فدراسیون انجمن های ورزشی داریم، گفت: جامعه موی تای از این جابه جایی راضی هستند. برنامه های متنوعی برای پیشرفت داریم که با مسئولان مربوط جلساتی برگزار خواهم کرد.

سرپرست انجمن موی تای ادامه داد: رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی در نظر دارد که انجمن های مختلف در محل فدراسیون مستقر شوند که این اقدام بسیار مفید خواهد بود.

وی با قدردانی از حمایت های سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی، گفت: در این مدت شرایط خوبی در فدراسیون رزمی داشتیم و اکنون نیز می توانیم در فدراسیون جدید با شناختی که از رئیس آن داریم، برنامه های خود را با قدرت پیش ببریم.

نصیری گفت: ماه آینده مسابقات قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را در ابوظبی پیش رو داریم که امیدوارم با حمایت های مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون انجمن های ورزشی با قدرت در این رویداد حضور یابیم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha