قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۹۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باران و برف در راه خراسان جنوبی

استان ها خراسان جنوبی بیرجند کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های پیش یابی با تقویت امواج ناپایدار جوی و افزایش سرعت باد از فردا شب در بیشتر نقاط استان بارش باران…

باران و برف در راه خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جواد نخعی روز دوشنبه با بیان اینکه بارش تگرگ و برف در نقاط مستعد و کوهستانی دور از انتظار نیست افزود: برای روز چهارشنبه کاهش محسوس و قابل ملاحظه دمای هوا پیش بینی می شود.

وی وقوع روان آب و احتمال آبگرفتگی معابر شهری و روستایی، احتمال بارش تگرگ و کاهش دید افقی در اثر تشکیل مه در مناطق کوهپایه ای، لغزندگی سطح جاده ها و معابر، احتمال اختلال در آمد و شد وسایل نقلیه به ویژه در مناطق کوهستانی و گردنه های برفگیر استان را از مهمترین مخاطره این سامانه به استان دانست.

نخعی با بیان اینکه مردم از سفرهای غیر ضرور اجتناب کنند اظهار داشت: کشاورزان نسبت به جمع آوری باقی مانده محصولات کشاورزی از قبیل زرشک اقدام کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته دمای مرکز استان بین چهار و ۱۸ درجه سلسیوس متغیر بود افزود: در این مدت قاین با دمای منفی سه و دهسلم نهبندان با ۲۳ درجه سانتی گراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان بودند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha