قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۹۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ماجرای مرگ دخترک در خانه وحشت پدرش +عکس

مرگ یک دختربچه زیر کتک های پدر بدرفتارش تراژدی دردناکی است که بار ها شاهد آن بودیم.

ماجرای مرگ دخترک در خانه وحشت پدرش +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه خراسان: شاید مجازات زندان برای این گونه شکنجه گران خانوادگی نه تنها کافی نباشد بلکه در زمان نامناسبی صورت گیرد به این معنا که در زمان شکنجه های خانوادگی همه چیز پنهان است تا وقتی مرگی صورت گیرد.
دخترک می خواست زنده بماند، این را همه می دانستند، هم مادرش که فقط یک ماه بر بالین نوزادی اش بود، هم سه نامادری که او را در ۱۲ سال عمرش بزرگ کرده بودند و هم خواهرش که سه سال از او بزرگ تر بود.
ملیحه خواهر عاطفه است. او آخرین بار را وقتی خواهرش در انباری با کتک های پدر برای همیشه خاموش شد به خاطر داشت، اما به او گفته اند که عاطفه رفته شهرستان، پیش عمه اش و قرار است که دیگر آن جا بماند، ولی او همه چیز را می داند، او همه چیز را دیده است.
سکوت دو ماه ادامه می یابد. یک روز که پدر در سفر است، این خواهر همه چیز را در کلانتری بازگو می کند.


افشاگری نزد پلیس
ملیحه نزد مامور پلیس گفت: من و عاطفه چند تا مامان داشته ایم، اما دیگر یادم رفته که چه وقت مامان خودمان را داشتیم.
پدر پس از متارکه با مادر ملیحه و عاطفه همسر دیگری می گیرد که او را هم طلاق می دهد. سپس با زن دیگری ازدواج می کند، حاصلش دختری موسوم به «نادره» است که اکنون با آن ها زندگی می کند. پدر از همسر چهارمش صاحب «داریوش» می شود که اینک ۹ ساله است. فعلاً پنجمین و آخرین همسر پدر، شیرین است که از او فرزندی ندارد. در خانه پدر، «ملیحه»، «عاطفه»، «نادره» و «داریوش» فرزندان سه همسر پیایی پدر زندگی می کنند.
ملیحه ادامه داد: شیرین آخرین نامادری ام، چهار سال است که مامان ماست. پدرم هر زنی را که طلاق داده بچه هایش را به او نداده و خودش نگه داشته است.
مرگ عاطفه
ملیحه گفت:عاطفه خیلی دزدی می کرد. اول از مداد پاک کن شروع کرده بود و چیز های کوچک، بعد به جیب بابا دستبرد می زد و آخرین بار به خانه مستاجرمان. آن شب بابا عاطفه را می زد که چرا دزدی کرده و من را می زد که چرا نگفتم. دست هایمان را از پشت بسته بود و می زد.
سرکشی های عاطفه
تحقیقات نشان داد عاطفه یک بار در ۱۰ سالگی از خانه فرار کرده است. او شب را به خانه فراش مدرسه اش پناه برده بود.
پدر که با افشاگری ملیحه بازداشت شده بود در اعترافاتش گفت: بعد ها فهمیدم که از دست نامادری اش فرار کرده بود، همسرم با عاطفه رفتار خوبی نداشت. سرانجام عاطفه در کلاس چهارم ابتدایی ترک تحصیل کرد و در خانه کنار نامادری اش ماند.
«ملیحه» نیز به پلیس گفت: از همان زمان اذیت های عاطفه شروع شد. بابا را عصبانی می کرد، ولی وقتی بابا می خواست ما را بزند، نامادری میانجی می شد و او را قسم می داد که نزند.
البته بابا، نامادری را هم کتک می زد. بابا قبلاً هم ما را زده بود. ولی در آن روز خیلی بد می زد. عاطفه هم که همیشه جیغ و داد می کرد، آن شب آرام بود و هیچ نمی گفت.
دزدی از خانه مستاجر
پدر عاطفه در بازجویی ها گفت: مستاجری دارم که هیچ گاه در خانه اش را قفل نمی کند. عاطفه از خانه مستاجرمان چیز هایی به سرقت برده و بین خواهرانش تقسیم کرده بود. او می گفت آن ها را پیدا کرده است تا این که ۱۵ روز بعد مستاجر ساعت گمشده اش را در دست ملیحه، گردنبند طلای همسرش را نزد «عاطفه» و ادکلن را دست «نادره» دیده بود و جریان را به من گفت. خیلی عصبانی شدم در حال تعمیر خودرویم بودم، دست از کار کشیدم، با همسرم سراغ دو دخترم رفتم و فلک شان کردم بعد از کتک، در حالی که دست هایشان را از پشت بسته بودم، آن ها را به انبار انداختم و در را به رویشان بستم.


ملیحه به ماموران گفت: پدرم و نامادری ام خواهرم را در حالی که بی هوش بود از انباری بردند. فردایش سر صبحانه شنیدم عاطفه را به شهرستان نزد عمه ام برده اند و دیگر بر نمی گردد، اما من می دانستم خواهرم دیگر زنده نیست و باید پلیس را خبر می کردم.


پدر در زندان
عباس گریه کنان به افسر تحقیق گفت: بعد از کتک زدن عاطفه از خانه بیرون رفتم. وقتی برگشتم پسرم به من گفت که عاطفه حالش خوب نیست. به اتاق که آمدم دیدم عاطفه را وسط اتاق خوابانده اند و در حال اغماست. او وقتی از نفس کشیدن افتاد ماندم چه کنم! تنها راه دفن کردن جسد در بیابان بود به همراه شیرین جسد دخترم را به بیابان های جنوب شهر بردیم و در آن جا دفن کردیم.
بنابه این گزارش؛ پس از پیدا شدن بقایای جسد عاطفه و اعترافات عباس این مرد با توجه به این که پدر مقتوله بود به ۱۰ سال زندان محکوم شد که در حال سپری کردن آن است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha