قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۹۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیگر فیلم «چ»: پیشنهاد حاتمی کیا را قبول نکردم!

بازیگر فیلم سینمایی «آزاد به قید شرط» گفت: همزمان با بسته شدن قرارداد سریال «میجان» از سوی ابراهیم حاتمی کیا برای ایفای نقش در فیلم سینمایی خروج پیشنهاد داشتم.

بازیگر فیلم «چ»: پیشنهاد حاتمی کیا را قبول نکردم!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: امیررضا دلاوری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال تلویزیونی «میجان» به نویسندگی و کارگردانی «مرجان اشرفی زاده» هستم و بنا به تعهدم به این کار اثر دیگری را قبول نکرده ام.

وی درباره حضورش در سریال «میجان» اذعان کرد: نزدیک به ۱۰ روز است که فیلمبرداری سریال تلویزیونی میجان آغاز شده و من از همان روز اول در کنار پروژه بوده و جلوی دوربین رفته ام. این سریال از جمله آثار تلویزیونی محلی محسوب شده و در شمال کشور ضبط و ساخته می شود.

امیررضا دلاوری درباره زمان فیلمبرداری میجان اذعان کرد: فعلاً ابتدای راه هستیم و فکر می کنم تا سه چهار ماه آینده درگیر بازی در سریال میجان باشم.

بازیگر فیلم «چ» درباره نقش خود در سریال میجان اضافه کرد: در این سریال من هم نقش یکی از اهالی عزیز شمالی را بازی می کنم و به همین دلیل نقشم با لهجه کاملاً شمالی پیش می رود، که در نوع خود تجربه جالبی برای من محسوب می شود.

وی درباره سایر فعالیت های خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: علاوه بر میجان در سریال «وارش» نیز به ایفای نقش پرداخته ام که در نوبت پخش از تلویزیون قرار دارد و فکر می کنم از نیمه دوم آذر ماه از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود. متاسفانه بعد از پذیرش نقش در سریال تلویزیونی میجان چندین پروژه سینمایی پیشنهاد شد و من به دلیل مشغله و تعهد در این پروژه نتوانستم این آثار را قبول کنم.

بازیگر فیلم سینمایی «آزاد به قید شرط» در همین راستا خاطرنشان کرد: همزمان با بسته شدن قرارداد سریال «میجان» از سوی «ابراهیم حاتمی کیا» برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «خروج» پیشنهاد داشتم، اما با وجود تجربه همکاری موفقیت آمیزم با حاتمی کیا در فیلم «چ» متاسفانه نتوانستم آن نقش را قبول کنم، علاوه بر آن احمد امینی کارگردان خوب سینما نیز برای بازی در سریال جدیدش از من دعوت کرد، اما آن اثر هم با «میجان» تداخل زمانی داشت که به نتیجه نرسید.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha