قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۹۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رشد قاچاق زنان در انگلیس

قاچاق زنان به انگلیس با هدف استثمار جنسی به بحرانی رو به رشد تبدیل شده که دولت این کشور کماکان از ارائه راه حل برای آن خودداری می کند.

رشد قاچاق زنان در انگلیس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: قاچاق زنان با هدف استثمار جنسی در انگلیس که در مرحله بحرانی قرار گرفته و زنگ های هشدار را به صدا درآورده است، همچنان با بی توجهی مقامات انگلیسی روبرو است.

موضوع قاچاق انسان با هدف استثمار جنسی در انگلیس وقتی پیچیده تر می شود که بدانیم قربانیان این جنایت پس از رهایی از دست سیستم برده داری مدرن، با مشکلات عمده ای در زمینه های اسکان، اقامت، کار و ... مواجه هستد.

جدیدترین گزارش آژانس جنایات ملی انگلیس نشان می دهد شمار قربانیان قاچاق انسان از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ حدود ۳۶ درصد رشد داشته است. براساس این گزارش ۶۹۹۳ نفر در سال ۲۰۱۸ قربانی قاچاق انسان شده‎اند که ۲ نفر از آنان گرفتار استثمار جنسی بوده‎اند.

باید توجه داشت که شمار زنان قربانی قاچاق جنسی در سال ۲۰۱۸ در قیاس با سال پیش ۱۹ درصد افزایش داشته است. بیشتر قربانیان در «لندن»، و سپس در شمال شرق و غرب «میدلندز» گرفتار شده بودند. این آمار براساس شمار قربانیان مراجعه کرده به سازمان های نظارتی انگلیس اعلام شده است.

زنان قربانی استثمار جنسی از جمله به حاشیه رانده شده ترین افراد در انگلیس هستند. دولت انگلیس از ارائه مسکن به آنان به دلیل تجرد خودداری می کند. این امر در کنار دیگر مشکلات روحی و مالی سبب می شود قربانیان مجددا وارد چرخه استثمار جنسی شوند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha