قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۹۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احتمال وقوع سیل در بوشهر/ مردم از نزدیک شدن به رودخانه ها خودداری کنند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر با اشاره به احتمال وقوع سیل گفت: از مردم به ویژه ساکنان حاشیه رودخانه ها و مسیل ها می خواهیم از توقف در بستر و حریم رودخانه ها و فعالیت در مناطق مستعد سیل خودداری کنند.

احتمال وقوع سیل در بوشهر/ مردم از نزدیک شدن به رودخانه ها خودداری کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس هشدار سازمان هواشناسی و تحلیل بارش رواناب موسسه تحقیقات آب کشور، با توجه به ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور، احتمال وقوع سیل طی دو روز آینده در استان بوشهر و استان های همجوار دور از انتظار نیست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر افزود: این سامانه بارشی به مدت چهار روز در استان بوشهر فعالیت خواهد کرد که پیش بینی می شود بین ۴۰ تا ۶۰ میلیمتر بارندگی در سراسر استان به ویژه در مناطق شمالی و حوزه های بالادست رودخانه های اصلی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: از مردم به ویژه ساکنان حاشیه رودخانه ها و مسیل ها می خواهیم از توقف در بستر و حریم رودخانه ها و فعالیت در مناطق مستعد سیل خودداری کنند. ورود به تاسیسات آبی و حریم رودخانه ها در زمان وقوع سیل برای عکاسی کاری بسیار پرخطر است و از هم استانی ها درخواست می شود جدا از این کار پرهیز کنند.

محمدی ابراز کرد: در رودخانه های دره گپ، چهارروستایی، شاپور، دالکی، مند و باهوش احتمال سیلابی شدن و آبگرفتگی بیشتر است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha