قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۸۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هیلی: جولیانی باید به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می شد

نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل در مصاحبه ای گفت که رودی جولیانی که این روزها در تحقیقات استیضاح ترامپ از وی زیاد نام برده می شود باید به عنوان نماینده آمریکا در امور اوکراین معرفی می شد.

هیلی: جولیانی باید به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می شد
«نیکی هیلی» نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل گفت که معتقد است دولت آمریکا باید «رودی جولیانی » وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا را به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می کرد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جولیانی به عنوان محور رسوایی دولت آمریکا درباره اوکراین شناخته می شود که در حال حاضر منجر به آغاز تحقیقات استیضاح ترامپ توسط دموکرات ها شده است.

در رسوایی اوکراین گیت، دولت ترامپ، کمک های نظامی به اوکراین را مشروط به تحقیقات این کشور درباره فساد مالی «جو بایدن» معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش کرده بود.

نیکی هیلی که با سی ان ان مصاحبه می کرد، در پاسخ به سوالی درباره نقش جولیانی در سیاست کشور گفت: «معتقدم که این موضوع باید به صورت بهتری مدیریت می شد. آنها باید وی را به عنوان نماینده ویژه معرفی می کردند تا همه در داخل دولت بدانند که نقش وی چه بوده است.»

تا کنون چندین نفر در چارچوب تحقیقات استیضاح ترامپ در کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا و در پشت درهای بسته حضور یافته اند و در حال حاضر در جلسات استماع عمومی که در مجلس نمایندگان آمریکا برگزار شده به نقش جولیانی که یک شهروند و نه مقام آمریکایی است درخصوص سیاست های آمریکا در قبال اوکراین اشاره شده است.

ترامپ روز ۲۵ جولای تلفنی با رئیس جمهور اوکراین صحبت کرد. این گفت وگوی جنجالی به آغاز تحقیقات استیضاح علیه ترامپ تبدیل شد. بر اساس افشاگری هایی که علیه ترامپ انجام شده گفته می شود او در این گفت وگوی تلفنی از همتای اوکراینی خود خواسته علیه کسب و کار جو بایدن در اوکراین، تحقیقات فساد آغاز کند. 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha