قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۸۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک مقام آگاه در وزارت کشور:

اخبار منتشر شده درمورد آتش زدن جایگاه های سوخت در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی و خوزستان صحت ندارد / هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ بنزین در کشور رخ نداده

یک مقام آگاه در وزارت کشور با تکذیب برخی اخبار غیررسمی درمورد بروز تجمع یا آتش زدن چند پمپ بنزین در برخی شهرها، تأکید کرد که از زمان اعلام خبر سهمیه بندی جدید بنزین تاکنون، هیچ موردی از این دست گزارش نشده است.

اخبار منتشر شده درمورد آتش زدن جایگاه های سوخت در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی و خوزستان صحت ندارد / هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ بنزین در کشور رخ نداده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک مقام آگاه در وزارت کشور با تکذیب برخی اخبار غیررسمی درمورد بروز تجمع یا آتش زدن چند پمپ بنزین در برخی شهرها، تأکید کرد که از زمان اعلام خبر سهمیه بندی جدید بنزین تاکنون، هیچ موردی از این دست گزارش نشده است.

این مقام آگاه به گفت که طبق بررسی های انجام شده و اخذ اخبار دقیق از تمام استانداری ها، تاکنون موردی مبنی بر بروز آشوب، تجمع، درگیری و آتش زدن پمپ بنزین ها در هیچ نقظه ای از کشور گزارش نشده است.

وی افزود: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن جایگاه های سوخت در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان و دیگر مناطق کشور صحت ندارد و این اخبار توسط برخی اکانت های خارجی در حال انتشار در توئیتر و فضای مجازی است و انتشار این اخبار با هدف تحریک مردم و به آشوب کشاندن فضای کشور است.

ساعت ۰۰:۰۰ جمعه ۲۴ آبان، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اعمال سهمیه بندی بنزین و قیمت جدید سوخت در سراسر کشور خبر داد. بعد از انتشار این خبر، برخی حساب های کاربری در توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی از بروز تجمع در برخی شهرها و به آتش کشیدن چند پمپ بنزین خبر دادند اما بررسی ها تا این لحظه نشان می دهد که فیلم ها و عکس های منتشرشده در این زمینه، قدیمی است و مربوط به ساعات اخیر نیست.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha