قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۵۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توکلی: بعد از تورنمنت امارات وزنه برداران اعزامی به پارالمپیک مشخص می شوند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان گفت: وضعیت وزنه برداران اعزامی به پارالمپیک توکیو بعد از تورنمنت بین المللی امارات مشخص خواهد شد.

توکلی: بعد از تورنمنت امارات وزنه برداران اعزامی به پارالمپیک مشخص می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین توکلی ، با اشاره به شرایط خوب وزنه برداران معلول برای شرکت در پارالمپیک توکیو افزود: با توجه به این که سهمیه کامل را در وزنه برداری برای شرکت در پارالمپیک توکیو کسب کردیم در حال حاضر برنامه ریزی خود را معطوف به آماده سازی تیم کردیم تا بهترین نفرات را برای توکیو گزینش کنیم.

وی گفت: در فروردین سال آینده مشخص خواهد شد که در چه وزنهایی و با چه تعداد وزنه بردار عازم توکیو خواهیم شد.

توکلی درباره برنامه اردویی تیم ملی وزنه برداری اظهار کرد: با توجه به این که تا زمان اعزام تیم به توکیو فرصت کافی داریم، در حال حاضر بدنسازی پرفشار را در برنامه تمرینی وزنه برداران قرار دادیم و شرایط را به گونه ای طراحی کردیم که برای جلوگیری از مصدومیت در هر ماه اردوی دو هفته ای برگزار کنیم. البته هر چقدر به زمان مسابقات توکیو نزدیک تر شویم حجم بدنسازی را کمتر و تمرینات اصلی تیم را آغاز خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان خاطرنشان کرد: شرایط تیم الان به گونه ای است که از برنامه ها عقب نیستیم و امیدواریم بهترین نتیجه را در توکیو کسب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در تمام وزنها شانس مدال دارید یا خیر؟ گفت: با توجه به این که در هر وزن تنها یک وزنه بردار می تواند راهی توکیو شود هدف گذاری بر این است که با اعزام بهترین وزنه بردارها شانس خود را برای مدال آوری بالا ببریم. به هر صورت بعد از تورنمنت امارات وضعیت وزنه بردارها برای اعزام در هر وزن مشخص خواهد شد.

توکلی در خصوص رکوردشکنی سیامند رحمان در پارالمپیک توکیو اظهار کرد: بستگی به وضعیت آمادگی جسمانی او دارد که آمادگی رکوردشکنی را داشته باشد یا خیر؟ برای ما نخست نتیجه مهم است که بتواند در سکوی قهرمانی قرار بگیرد و سپس رکوردشکنی.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان در پایان پیرامون این پرسش که آیا قصد جوانگرایی دارید یا خیر؟ گفت: تیم وزنه برداری معلولان مرتب در حال جوانگرایی است و ما وزنه برداران خوبی در رده سنی جوانان داریم که آینده های وزنه برداری معلولان هستند. البته امکان اعزام آنها به توکیو وجود ندارد، زیرا تنها وزنه بردارانی عازم پارالمپیک می شوند که در هر سه تورنمنت ژاپن، قزاقستان و مکزیک حضور پیدا کردند و رکورد ورودی را کسب کردند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha