قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۴۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانی: افکار عمومی دنیا اجازه نمی دهد فلسطین از موضوع اول جهان اسلام خارج شود

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمنان ما در طول سال های اخیر تلاش کردند تا موضوع فلسطین و قدس شریف را از مسئله اول دنیای اسلام خارج کنند و حتی آنرا به فراموشی بسپارند ولی افکار عمومی چنین اجازه ایی را به آنها نخواهد داد.

روحانی: افکار عمومی دنیا اجازه نمی دهد فلسطین از موضوع اول جهان اسلام خارج شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در آیین افتتاحیه سی و سویمن کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که صبح امروز در تهران برگزار شد گفت: دشمنان ما در طول سال های اخیر تلاش کردند تا موضوع فلسطین و قدس شریف را از مسئله اول دنیای اسلام خارج کنند و حتی آنرا به فراموشی بسپارند.

وی تصریح کرد: افکار عمومی و دنیای اسلامی عالمان و فرهیختگان این اجازه را ندادند و نخواهد داد. 

رئیس جمهور اظهار داشت: مهم ـرین طراحی که در طول دهه های اخیر علیه مسلمانان طراحی شده است تردید نسبت به موضع قدرت هایی است که با جهان اسلام دشمنی دیرینه دارند. 

روحانی گفت: همه تلاش ها بر این اساس بوده که غرب و در راس آن آمریکا در طول سالیان دراز چه جنایاتی هایی بر دنیای اسلامی روا داشته است. 

وی افزود: همه تلاش ها بر این اساس بوده که سرزمین مقدس فلسطین توسط عده ای اشغالگر تصرف شده است تا از یاد ببریم که میلیون ها مسلمان فلسطینی در دنیا آواره هستند و بنا دارند تا از اهمین این موضوع کاسته شود که مردم فلسطین به سرزمین مادری خود باز گردد. 

ادامه دارد

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha