قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۴۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| عشایر سرخس درخواست کتبی تغییر نام مدرسه را به آموزش وپرورش تحویل دهند

مدیر آموزش وپرورش سرخس گفت: ما در آموزش وپرورش کمیته ای تحت عنوان «کمیته نامگذاری» داریم و اولیای مدارس عشایری سرخس می توانند درخواست کتبی خود را مبنی بر تغییر نام مدرسه به اداره آموزش وپرورش سرخس تحویل دهند.

فارس من| عشایر سرخس درخواست کتبی تغییر نام مدرسه را به آموزش وپرورش تحویل دهند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در سامانه «فارس من» سوژه ای را تحت عنوان « تغییر نام مدرسه عشایری به نام شهدای عشایر» به ثبت رسانده بودند و درخواست پیگیری درباره این موضوع را داشته اند.

مدیر آموزش وپرورش سرخس ، درباره سوژه ثبت شده در سامانه فارس من و تغییر نام مدارس عشایری به نام شهدای عشایر گفت: ما در آموزش و پرورش کمیته ای تحت عنوان «کمیته نامگذاری» داریم که مدیران مدارس، شوراهای روستا یا دهیاری ها و حتی اولیا یک مدرسه اگر خواستار تغییر نام آموزشگاه به هر دلیلی هستند، می توانند درخواست کتبی خود را به اداره آموزش وپرورش سرخس تحویل دهند.

عباس دادمحمدی بیان کرد: پس از تحویل درخواست کتبی، این کمیته تشکیل جلسه می دهد و درباره تغییر نام مدارس در آن کمیته تصمیم گیری می شود.

وی افزود: برای تغییر نام مدارس عشایر نیز اولیای هر کدام از مدارس عشایری باید درخواست کتبی خود را به همراه نام پیشنهادی به اداره آموزش وپرورش سرخس تحویل دهند تا تصمیم گیری در این باره در کمیته نامگذاری انجام شود.

مدیر آموزش وپرورش سرخس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه درخواست عشایر بر تغییر نام مدارس به شهدای عشایر است، مطمئناً نام پیشنهادی برای اطمینان از بنیاد شهید و امور ایثارگران استعلام می شود و تصمیم گیری در کمیته نامگذاری آموزش وپرورش شهرستان انجام می شود.

دادمحمدی گفت: پس از اینکه کمیته نامگذاری با نام پیشنهادی موافقت کند، موضوع تغییر نام مدرسه به اداره کل آموزش وپرورش استان ارسال می شود تا نام جدید در سیستم های فناوری ثبت و نام جدید برای مدرسه صادر شود.

وی عنوان کرد: در گذشته نیز سابقه تغییر نام در مدارس سرخس را به پیشنهاد و درخواست مدیر مدرسه، دهیاری و شورای روستا داشتیم و روند تغییر نام مدارس به همین صورت است.

انتهای پیام/ 70051

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha