قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۴۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طرح پاییزه کتاب در شهرستان ها کلید خورد/ آغاز ثبت نام کتابفروشی ها

به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح «پاییزه کتاب» به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

طرح پاییزه کتاب در شهرستان ها کلید خورد/ آغاز ثبت نام کتابفروشی ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، طرح «پاییزه کتاب» با هدف حمایت از کتابفروشی ها به ویژه کتابفروشی های کوچک در شهرستان ها و در راستای تحقق شعار «ایران تهران نیست»، علاوه بر تهران در سراسر کشور نیز برگزار خواهد شد و بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، کتابفروشی های استانی می ‎توانند با مراجعه به سایت Tarh.ketab.ir در طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۸ ثبت نام کنند.

بنا به اعلام خانه کتاب، کتابفروشی های عضو طرح های قبلی، برای تأیید شرکت در طرح پاییزه کتاب نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و تنها با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تأیید و اطلاعات خود را به روزرسانی خواهند کرد.

در این طرح  ۲۵ درصد تخفیف برای کتاب های تألیفی و ۱۵درصد نیز برای کتاب های ترجمه در نظر گرفته شده است و علاقه مندان خواهد توانست با ارائه کارت ملی به کتابفروشی های عضو طرح پاییزه کتاب، تا سقف یک میلیون ریال کتاب خریداری کنند.

بنا به این گزارش، بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ با مشارکت نهادها و سازمان های سراسر کشور برگزار می شود.

انتهای پیام/3463/614/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha