قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۳۱۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حمله اسرائیل به ساختمانی در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق / خبر تاییدنشده رسانه فلسطینی: هدف حمله، «اکرم العجوری» از اعضای جهاد اسلامی بود / او و همسرش به شهادت رسیده اند

در پی حمله اسرائیل به یک ساختمان در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق، تا کنون دو نفر کشته و شش نفر زخمی شده اند.

حمله اسرائیل به ساختمانی در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق / خبر تاییدنشده رسانه فلسطینی: هدف حمله، «اکرم العجوری» از اعضای جهاد اسلامی بود / او و همسرش به شهادت رسیده اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» گزارش کرد، در پی حمله به ساختمانی در منطقه «المزه» دمشق در نزدیکی سفارت لبنان در این شهر دو نفر کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.

«محمد خالد الرحمون» وزیر کشور سوریه از مکان حمله بازدید کرد . ارتش سوریه هم اعلام کرد، پدافند هوایی این کشور در ساعت چهار و نیم بامداد امروز (به وقت محلی) با هدفی متخاصم در آسمان داریای دمشق مقابله کرده است.

وبگاه فلسطینی «عرب 48» در این باره نوشت: برخی فعالان اینترنتی می گویند هدف این حمله، «اکرم العجوری» از اعضای جهاد اسلامی فلسطین بوده و گفته می شود وی به همراه همسرش به شهادت رسیده اند اما این خبر به صورت رسمی تأیید نشده است.

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» اعلام کرد: در پی حمله اسرائیل به دمشق فرزند اکرم العجوری از اعضای دفتر سیاسی جهاد اسلامی به شهادت رسیده است.

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز منزل «بهاء ابوالعطا» از فرماندهان ارشد «سرایا القدس» (گروهان های قدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در منطقه «الشجاعیه» غزه نیز را هدف گرفتند. در این حمله، ابوالعطا و همسرش به شهادت رسیدند و دو فرزند به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

رژیم صهیونیستی شهریورماه امسال (۱۳۹۸) مناطقی در جنوب دمشق را هدف گرفت. در آن زمان نیروی هوایی این رژیم با صدور بیانیه ای اعلام کرد: «به تعدادی از اهداف تروریستی در روستای عقربا در جنوب دمشق در سوریه از جمله نیروهای ایرانی که قصد ارسال تعدادی پهپاد تهاجمی علیه اسرائیل را داشتند، حمله کردیم».

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha