پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۶۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همدان از لحاظ ارزش ریالی پروژه های واگذارشده رتبه اول را دارد

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان گفت: استان همدان از لحاظ ارزش ریالی پروژه های واگذار شده به بخش خصوصی، رتبه اول را در کشور دارد و همچنان با جدیت این مسأله را دنبال می کند.

همدان از لحاظ ارزش ریالی پروژه های واگذارشده رتبه اول را دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسکندر صیدایی امروز در همدان با بیان اینکه استان همدان در حوزه واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی از جایگاه خوب و مناسبی از منظر تعداد و نوع پروژه ها برخوردار است اظهار کرد: تاکنون ۵۵۰ پروژه به بخش خصوصی واگذار شده که در میان آن ها پروژه های بزرگی چون سدسازی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه این مسأله باعث شده استان همدان در کشور جایگاه مطلوبی را به خود اختصاص دهد افزود: به عنوان نمونه سدی که به ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد به بخش خصوصی واگذار شده است.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان  تصریح کرد: با این اوصاف استان همدان از لحاظ ارزش ریالی پروژه های واگذار شده به بخش خصوصی، رتبه اول را در کشور دارد و همچنان با جدیت این مسأله را دنبال می کند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از پروژه ها نیمه کاره و برخی از ابتدا به بخش خصوصی واگذار شد ادامه داد: برخی از پروژه ها نیز به اتمام رسیده و مدیریت و بهره برداری از آنها را بخش خصوصی بر عهده گرفته است.

صیدایی با بیان اینکه واگذاری ها در حوزه پروژه های عمرانی از نظر دستگاه های نظارتی هیچ مشکلی نداشته است خاطرنشان کرد: پروژه های  واگذار شده به دولت و مردم کمک می کند.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha