پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۶۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع استکبارستیزی در یزد+تصاویر

فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع استکبارستیزی به مدت یک هفته توسط دانشجویان بسیجی حوزه بسیج دانشگاه آزاد اسلامی یزد خبر داد.

برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع استکبارستیزی در یزد+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدمهدی پژاوند از یزد، از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع استکبار جهانی و آمریکا به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد یزد خبر داد و افزود: به همت دانشجویان بسیجی حوزه بسیج دانشگاه آزاد اسلامی یزد در راستای افزایش سطح آگاهی و بصیرتی دانشجویان به مدت یک هفته نمایشگاه پوستر و عکس تحت عنوان استکبارستیزی را برقرار است.

 

 وی بابیان اینکه مسجد ملااسماعیل یکی از مراکز برپایی این نمایشگاه بود، تصریح کرد: این نمایشگاه حاوی عکس ها و پوسترها و اینفوگرافی های مفهومی بود که به طور مستقیم و غیرمستقیم و با ادله و استدلال جنایات و دشمنی های استکبار جهانی را برای دانشجویان به تصویر می کشد.

فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در خصوص این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه شامل بیش از 30 عکس نوشته و اینفوگرافی با محوریت خیانت و دشمنی های آمریکا، آمریکا و تروریسم، جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و برخی دیگر موضوعات مرتبط با استکبار بود.

 

وی شعار این تصاویر را "همه علیه استکبار " عنوان کرد و اظهار داشت: به تصویر کشیدن جنایات و بدعهدی های آمریکا و متحدان و بصیرت افزایی عموم مردم از مهم ترین اهداف این نمایشگاه عکس بود.

 

پژاوند اضافه کرد: لازم به ذکر است که نمایشگاه دیگری امروز در دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب (ع) دایر شده و همچنین به مناسبت 13 آبان تریبون آزاد با موضوع «افول آمریکا؛ توهم یا واقعیت» و همچنین برپایی مسابقه عکس را برای دانشجویان علاقه مند طراحی شده است.

انتهای پیام/90013

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha