قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۶۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| رانندگان از مسیر زیر گذر رسالت برای تردد استفاده کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام به رانندگان توصیه کرد با توجه ظرفیت محدود پل روگذر تقاطع غیر همسطح رسالت شهر ایلام درصورت تردد از این محل ترجیحا از مسیر زیرگذر استفاده کنند.

فارس من| رانندگان از مسیر زیر گذر رسالت برای تردد استفاده کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ایلام، پس از افتتاح زیرگذر رسالت در شهر ایلام، چهارراه رسالت و برخی محورهای مواصلاتی به این چهار راه با ترافیک سنگینی مواجه شد؛ در این راستا برخی از مخاطبان این موضوع را در سامانه فارس من ثبت کردند تا خبرنگاران ما آن را پیگیری کنند.

در این راستا ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در ایلام گفت: گاها مشاهده می شود شماری از رانندگان که در محدوده این تقاطع درحرکت هستند بجای حرکت در مسیر زیرگذر که فضای کافی عبور دارد، بی جهت از رمپ های کناری پل استفاده می کنند.

وی بابیان اینکه ظرفیت روگذر این تقاطع بعد احداث تقاطع غیرهمسطح به شدت کاهش یافته و همانند سابق نیست، افزود: به همین دلیل روگذر این تقاطع در هنگام پیک ترافیک و اوج بار به علت عدم گنجایش حجم ترافیک عبوری با مشکلات جدی مواجه است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام با اشاره به اینکه دیگر از لحاظ فنی و مهندسی  امکانی برای هیچ گونه تغییرات سخت افزاری و ساختاری در این مسیر وجودندارد، خاطرنشان کرد: تنها راه برون رفت از این وضعیت بغرنج، رعایت مقررات ترافیکی، پرهیز ازسفرهای زائد در این محدوده و همچنین استفاده حداکثری از مسیر زیرگذر این تقاطع است.

انتهای پیام/9708

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha