قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۶۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترافیک نیمه سنگین در محورهای غرب استان تهران

رئیس پلیس راه غرب استان تهران با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه های تهران-ساوه، تهران-قم به سمت تهران، گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ در آزادراه تهران-ساوه، یک نفر جان خود را از دست داد.

ترافیک نیمه سنگین در محورهای غرب استان تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قباد قیطاسی رئیس پلیس راه ویژه غرب استان تهران در خصوص وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی غرب استان تهران اظهار داشت: هم اکنون در آزادراه های تهران-ساوه و تهران-قم محور شمال به جنوب ترافیک نیمه سنگین و روان برخوردار است.

وی افزود: در محور تهران به شهریار نیز به سمت شهریار ترافیک نیمه سنگین و روان در جریان است و در سایر محورهای مواصلاتی غرب تهران نیز عبور و مرور وسایل نقلیه روان و عادی بوده و با مشکل خاصی مواجه نیستیم.

رئیس پلیس راه غرب استان تهران بیان داشت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ در آزادراه تهران-ساوه در محدوده نسیم شهر به سمت تهران بر اثر سهل انگاری، راننده خودرو سواری بر اثر سهل انگاری جان خود را از دست داد.

قیطاسی با بیان اینکه ماموران پلیس راه ویژه غرب استان تهران با آمادگی صددرصدی و به صورت شبانه روزی در سطح محورها حاضر هستند، تصریح کرد: رانندگان از عجله و شتاب، سبقت، سرعت و انجام هرگونه حرکات مارپیچ و تخلفات حادثه ساز خودداری کنند و رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودردی جلویی را همواره در نظر داشته باشند.

انتهای پیام/ش/م/ث30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha