قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۶۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استان مرکزی قهرمان رقابت های جام خوشه چین منطقه۴ کشور شد

اراک- رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مرکزی گفت: مرکزی قهرمان رقابت های تیمی ورزش روستایی و عشایری «جام خوشه چین» منطقه ۴ کشور شد و خورستان و همدان نیز دوم و سوم شدند.

استان مرکزی قهرمان رقابت های جام خوشه چین منطقه۴ کشور شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی عشوری عصر جمعه با اعلام خبر فوق در حاشیه مراسم پایانی رقابت های ورزشی روستایی و عشایری جام خوشه چین منطقه ۴ کشور در اراک، اظهار داشت: در این مسابقات، در بخش آقایان در رده سنی نوجوانان و جوانان در رشته دو و میدانی(۲۰۰متر سرعت)، استان خوزستان رتبه نخست، کرمانشاه رتبه دوم، لرستان رتبه سوم و استان مرکزی رتبه چهارم را کسب کردند.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مرکزی بیان کرد: در مسابقات دو و میدانی آقایان(۵کیلومتر استقامت)، استان کرمانشاه رتبه اول، لرستان رتبه دوم، همدان رتبه سوم، خوزستان رتبه چهارم و استان مرکزی رتبه پنجم مسابقات را کسب کردند.

عشوری با اشاره به مجموع امتیاز مسابقات دو و میدانی آقایان در المپیاد جام خوشه چین عنوان کرد: استان کرمانشاه با ۷ امتیاز، خوزستان با ۵ امتیاز، لرستان با ۴ امتیاز، همدان با ۳ امتیاز و مرکزی با ۲ امتیاز به ترتیب رتبه های اول تا پنجم را کسب کردند.

وی با اشاره به مجموع نتایج مسابقات هفت سنگ مهارتی آقایان نیز گفت: در مسابقات هفت سنگ، استان همدان با ۷ امتیاز رتبه اول، کرمانشاه با ۵ امتیاز رتبه دوم، ایلام با ۴ امتیاز رتبه سوم، خوزستان با ۳ امتیاز رتبه چهارم، مرکزی با ۲ امتیاز رتبه پنجم و استان لرستان با ۱ امتیاز رتبه ششم مسابقات را کسب کردند.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مرکزی در خصوص نتایج مسابقات چوب کشی آقایان نیز بیان داشت: در این مسابقات استان مرکزی با ۷ امتیاز رتبه اول، کرمانشاه با ۵ امتیاز رتبه دوم، خوزستان ۴ امتیاز رتبه سوم، لرستان با ۳ امتیاز رتبه چهارم و همدان با ۲ امتیاز رتبه پنجم را کسب کرد.

عشوری با اشاره به نتایج مسابقات طناب کشی آقایان نیز اظهار داشت: در رشته طناب کشی آقایان، استان مرکزی با ۷ امتیاز رتبه نخست، استان همدان با ۵ امتیاز رتبه دوم، کرمانشاه با ۴ امتیاز رتبه سوم، خوزستان با ۳ امتیاز رتبه چهارم و و استان لرستان با ۲ امتیاز رتبه پنجم مسابقات را کسب کرد.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مرکزی اظهار داشت: در نهایت با مشخص شدن نتایج رشته های فوتسال و والیبال این مسابقات، استان مرکزی در اولین دوره رقابت های تیمی جام خوشه چین منطقه چهار کشور در دو بخش بانوان و اقایان موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

عشوری عنوان کرد: همچنین استان های خوزستان و همدان به ترتیب جایگاه های دوم و سوم رقابت های جام خوشه چین منطقه ۴ کشور را به خود اختصاص دادند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha