قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۵۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راهداری: همه راه های آذربایجان شرقی باز است

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تمام راه های مواصلاتی روستایی و جاده های اصلی استان آذربایجان شرقی و مناطق زلزله زده باز است و هیچ مشکلی از نظر انسداد این راه ها وجود ندارد.

راهداری: همه راه های آذربایجان شرقی باز است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالهاشم حسن نیا - رئیسای - درباره آخرین وضعیت راه های مواصلاتی به مناطق زلزله زده در استان آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در حوزه راه های روستایی و جاده های اصلی و ابنیه در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی وجود ندارد و همه راه ها باز هستند.

وی افزود: برخی از راه های مواصلاتی در شهرستان میانه به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود که با تلاش پرسنل سازمان راهداری این راه ها هم اکنون بازگشایی شده است و هیچ مشکلی تاکنون در زمینه پل ها، تونل ها و ابنیه راه های مواصلاتی به این استان وجود ندارد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: اداره کل راهداری استان آذربایجان شرقی و استان های هم جوار آن در حالت آماده باش کامل قرار دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل به سرعت اقدام خواهد شد.

سازمان راهداری اعلام کرد: پس از وقوع زلزله شب گذشته که باعث ریزش کوه در محور بستان اباد - میانه - سرچم در سه مقطع گردید بلافاصله دو اکیپ راهداری شامل لودر گریدر و کامیون کمپرسی به محور اعزام شدند و نسبت به پاکسازی محور اقدام کردند.

علاوه براین گروه های ارزیاب به همراه گشت های راهداری نسبت به گشت زنی و بازدید از محورهای مناطق زلزله زده به منظور بازدید از راهها و ابنیه فنی و برآورد خسارت به منطقه اعزام که تا کنون هیچ گونه خسارتی گزارش نشده است.

در حال حاضر کلیه محورهای استان جهت امدادرسانی و تردد عادی مردم باز است و هیچگونه انسدادی گزارش نشده و تعداد ۲۰۰ دستگاه ماشین الات مختلف راهداری شامل لودر گریدر و بیل مکانیکی و کامیون کمپرسی به همراه عوامل راهداری در آماده باش کامل قرار داشته و آمادگی لازم را جهت کمک به مردم زلزله زده دارند ضمنا تعداد سه دستگاه لودر گریدر و بیل مکانیکی جهت کمک به مردم زلزله زده روستای ورنکش میانه به همراه ۱۰ نفر نیروی راهدار به محل اعزام شدند.

شب گذشته ساعت حدود ۲ بامداد زلزله ای به قدرت ۵.۹ ریشتر در استان آذربایجان شرقی رخ داد که بر اساس آخرین اطلاعات و اخبار رسیده تاکنون پنج نفر جان خود از دست داده اند و حدود ۳۸۰ نفر مصدوم شده اند که بیشتر مصدومان به صورت سرپایی درمان و ۱۷ نفر از زلزله زده ها در بیمارستانها بستری شده اند. امداد رسانی به آسیب دیدگان این مناطق ادامه دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha