قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۵۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقاد شدید امام جمعه تهران از جهانگیری: برخی برای تصویب لوایح FATF دروغ می گویند / گفتند در جلسه سران قوا توافق شده و آن را به بیت رهبری مرتبط کردند که تکذیب شد / آیا برجام کافی نبود؟ بس کنید

خطیب جمعه تهران گفت: تأسف آور این است که هنوز هم عده ای پیگیر تصویب لوایح مرتبط باFATF هستند و گاهی هم دروغ می گویند.

انتقاد شدید امام جمعه تهران از جهانگیری: برخی برای تصویب لوایح FATF دروغ می گویند / گفتند در جلسه سران قوا توافق شده و آن را به بیت رهبری مرتبط کردند که تکذیب شد / آیا برجام کافی نبود؟ بس کنید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خطیب جمعه تهران گفت: تأسف آورتر این است که هنوز هم عده ای پیگیر تصویب لوایح مرتبط باFATF هستند و گاهی هم دروغ می گویند.

حجت الاسلام کاظم صدیقی در خطبه های نمازجمعه امروز (۱۷آبان) تهران، لزوم توجه به یاد خدا را مورد تأکید قرار داد و گفت: این موضوع، مخصوصاً درباره مسئولان و حقوق بگیران ملّت، اهمیت ویژه ای دارد.

وی با بیان اینکه مسئولان و مزدبگیران ملّت، خود را ارباب نبینند، تصریح کرد: این حقوق ها از سفره ملت و از جیب همین مردم است. از سفره همین مردم جنوب شهر و شهید داده ها و مدافعان بزرگوار حرم است.

صدیقی ادامه داد: مسئولان اگر خدا را یاد کنند، عائله خدا را از یاد نخواهند برد؛ گرانی و فاصله طبقاتی را تحمل نمی کنند؛ رنج رنجورها را برنمی تابند، برای رضای خدا، قسط و عدل و رعایت حقوق مردم را نصب العین خودشان قرار می دهند. همچنین نوکری مردم را برای خودشان افتخار می دانند.

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر لزوم عبرت گیری از برجام ، گفت: تأسف آورتر این است که هنوز هم عده ای پیگیر تصویب لوایح مرتبط باFATF هستند و گاهی هم دروغ می گویند. گفتند در جلسه سران قوا توافق شده است و آن را به بیت رهبری مرتبط کردند که بعد هم تکذیب شد. آیا برجام کافی نبود که آقایان می خواهند مضیقه های بیشتری را به ملّت تحمیل کنند؟

وی خطاب به دولت گفت: بس کنید، به ملّت تکیه کنید، به وعده های الهی دل ببندید و جهادگرانه کمر ببندید و از مردم کمک بخواهید و جوانان عزیز را به کار بگیرید تا نیازی به اینطور ذلّت ها نداشته باشید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha