قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۵۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهروز عطایی:

تیم والیبال کاله هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است

آمل- سرمربی تیم والیبال کاله مازندران، گفت، تیمش هنوز به شرایط ایده آل نرسیده و با توجه به بازیکنان باکیفیتی که دراین فصل دراختیار دارد می تواند از این وضعیتی که هست، بهتر شود.

تیم والیبال کاله هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهروز عطایی پس از کسب دومین پیروزی این فصل تیمش برابر تیم شهروند اراک در بازی خانگی درآمل افزود: البته بازی های ابتدایی وشروع لیگ سختی های خاص خودش را دارد وکادر فنی آنالیز دقیقی از توانایی وسطح کیفی بازیکنان تیم های جدید وناشناخته لیگ ندارد.

وی ادامه داد، کاله با بازیکنان با کیفیتی ازجمله عادل غلامی، رضاقراء، امیرحسین اسفندیار، ادریس دانشفر و برخی بازیکنان جوان که دراین فصل جذب کرده نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگ شدن با سرایط نفرات تیم دارد و قطعا این بازیکنان در بازی های سخت ومهم فصل به کمک کاله خواهند آمد.

شهروند تحت کنترل کاله بود

سرمربی تیم کاله مازندران درخصوص پیروزی ۳ برصفر تیمش برابر تیم شهروند اراک گفت، اطلاعات زیادی ازاین تیم نداشتیم، ضمن اینکه این تیم فقط هفته اول به میدان رفته بود ودرهفته دوم بخاطر مسائل مالی حاضر به مسابقه نشد ودر سومین مسابقه به آمل آمده بود.

عطایی افزود: با این حال در دست اول با سرویس های خوبی که بازیکنان ما زده بودند با اختلاف خوبی تیم شهروند را شکست داده بودیم.

وی ادامه داد، البته بازیکنان سخت کوش تیم شهروند در دست های دوم وسوم تلاش زیادی داشتند تا جریان بازی را به نفع خودشان تغییردهند والبته در این تلاش شان درمقاطعی تیم کاله را تحت فشار قرار دادند، اما درنهایت با هوشیاری وتجربه بالا بازیکنانمان توانستیم در امتیازهای پایانی موفق تر عمل کنیم.

ازنتیجه راضی هستم

سرمربی تیم کاله مازندران با بیان اینکه از کسب ۳ امتیاز ونتیجه بازی که با پیروزی کاله همراه شده راضی هستیم گفت، اما معتقدم که کاله توانایی بیشتری دارد واین توانایی به مرور زمان برای تیم کاله خودش را نشان خواهد داد.

عطایی اضافه کرد، فکر می کنم که تماشاگرانی که در سالن حضور داشتند، از عملکرد وبازی که دوتیم به نمایش گذاشتند، رضایت داشتند.

تیم کاله مازندران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشورچهارشنبه شب در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم شهروند اراک بود و با پیروزی ۳ برصفر میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

کاله درهفته نخست در آمل با نتیجه ۳بر۲ تیم شهداب یزد را شکست داد و با همین نتیجه در اصفهان به تیم سپاهان این شهر باخت. کاله مازندران در حساس ترین دیدار هفته چهارم این رقابتها روز یکشنبه ۱۹ آبان درآمل میزبان تیم مدعی شهرداری ورامین است.

مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با حضور ۱۳ تیم درحال برگزاری است.
 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha