قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۵۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش آمار جان باختگان زمین لرزه میانه محتمل است

استان ها آذربایجان شرقیتبریز مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به جان باختن ۵ نفر از هموطنانمان در زمین لرزه شهرستان میانه ، افزایش این تعداد را در ساعات آینده محتمل…

افزایش آمار جان باختگان زمین لرزه میانه محتمل است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدباقر هنربر افزود: تاکنون ۳۰ واحد مسکونی روستایی نیز بر اثر وقوع زمین لرزه تخریب شده اند.

وی با اشاره به تخریب و ترک برداشتن دیوار برخی از منازل مسکونی روستایی در بخش کندوان شهرستان میانه گفت: تعداد زیاد تخریب منازل مسکونی و آواربرداری آنها درر زمان حاضر، افزایش تعداد جان باختگان این حادثه را محتمل می کند.

وی اضافه کرد: ساعتی بعد همراه با استاندار آذربایجان شرقی عازم محل وقوع زمین لرزه در شهرستان میانه هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حضور هشت تیم ارزیاب در مناطق پیرامونی کانون اصلی وقوع زمین لرزه در شهر «ترک» شهرستان میانه تشریح کرد: ۱۶ تیم امداد و نجات نیز در منطقه مشغول خدمات رسانی به هموطنان حادثه دیده هستند.

زلزله ای به بزرگی ۵.۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه و ۳ ثانیه بامداد امروز (جمعه) حوالی ترک در استان آذربایجان شرقی را لرزاند که این زلزله در استان های آذربایجان غربی، گیلان، زنجان و اردبیل احساس شده است. 

به گزارش مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران، این زلزله در عمق ۸ کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

کانون این زلزله در موقعیت ۴۷.۶۴ عرض شمالی و ۳۷.۷۶ طول شرقی ثبت شده است.

هنوز از خسارات احتمالی این زمین لرزه گزارشی منتشر نشده است.

تَرْک یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی در شمال غرب ایران است. این شهر مرکز دهستان کندوان و بخش کندوان شهرستان میانه می باشد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha