قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۲۴۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به دنبال برگزاری جشنواره انار؛

ظرفیت واحدهای اقامتی استان یزد تکمیل شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد تکمیل ظرفیت‎های اقامتی استان را ناشی از استقبال گردشگران از جشنواره انار در نقاط مختلف این استان اعلام کرد.

ظرفیت  واحدهای اقامتی استان یزد تکمیل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «سید مصطفی فاطمی» با تایید خبر تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی استان در سه روز تعطیلی پایان هفته جاری، اظهار کرد: به دنبال برگزاری جشنواره انار در روزهای 15 تا 17 آبانماه در استان یزد و استقبال بی نظیر گردشگران، بار دیگر همانند ایام تعطیلات نوروز سال جاری شاهد تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی استان هستیم.

این مسئول در مورد جشنواره انار استان خاطرنشان کرد: این جشنواره امسال در شهرهای مختلف استان یزد شامل تفت، مهریز، عقدا، میبد و شاهدیه در حال برگزاریست و شاهد استقبال بیش از پیش گردشگران از سراسر کشور از این جشنواره هستیم.

فاطمی با تاکید بر این که رویدادهای گردشگری تاثیرات قابل توجهی در رونق گردشگری یزد به ویژه روستاها دارند، گفت: برگزاری جشنواره های پاییزه ی گردشگری این استان از نیمه آبان ماه جاری آغاز شده و بر همین اساس در هر هفته شاهد برگزاری یک جشنواره خواهیم بود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان در پایان با اشاره به تداوم برگزاری این جشنواره ها به منظور برندسازی و رونق گردشگری روستاهای استان، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی منجر به معرفی ظرفیت ها، پتانسیل ها و  سابقه تاریخی روستاها می شود و علاوه بر رونق اقتصادی روستاها، توسعه مشارکت مردم محلی و روستاییان را نیز به همراه دارد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha