قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۷۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگاه های بویین زهرا برای مقابله با بحران ها آماده باشند

استان ها قزوینقزوین – - فرماندار بویین زهرا گفت: تمامی دستگاه ها باید برای مقابله با بحران های احتمالی در سطح شهرستان آمادگی لازم را داشته باشند تا میزان خسارات حوادث غیرمترقبه به…

دستگاه های بویین زهرا برای مقابله با بحران ها آماده باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی رحمانی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بویین زهرا که با حضور قدرت الله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین، یدالله ملکی مدیر کل امور آب منطقه ای استان و جمعی از مسئولان برگزار شد، افزود: اقدامات دستگاه های مختلف از جمله راهداری و شهرداری ها در لایروبی رودخانه ها و پیگیری و پایش مستمر امور آب منطقه ای شهرستان جای تقدیر و تشکر دارد ولی باید آمادگی تمام دستگاه ها در مقابله با حوادث و بحران های احتمالی در سطح شهرستان بویین زهرا تداوم یابد.
رحمانی گفت: همچنین باید نقاط حادثه خیزی که در بحران و سیل مشکلاتی را ایجاد می کنند، شناسایی شده و جهت رفع خطر این نقاط حادثه خیز اقدامات لازم صورت گیرد.
وی افزود:در این راستا با توجه به مصوبه ستاد مدیریت بحران شهرستان، عملیات مرمت و تقویت پایه های پل مستقر در رودخانه حاجی عرب با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است.
فرماندار اضافه کرد:لوله های ورودی خط انتقال گاز به ایستگاه تقلیل فشار مربوط به شهر سگزآباد در مجاورت این پل قرار دارد و ممکن است بر اثر سیلاب ها به تهدید جدی برای این شهر تبدیل شود.
وی افزود: این پل بر اثر جاری شدن سیل مربوط به بارندگی فروردین ماه سال جاری با تهدید مواجه گشته و احتمال تخریب آن و آسیب به لوله های خط انتقال در سیل های آتی وجود داشت.
شهرستان بویین زهرا با مرکزیت شهری به همین نام در ۵۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha