قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۷۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۳۵ درخواست در سامانۀ بهین یاب ثبت شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در حوزۀ ثبت درخواست در سامانۀ بهین یاب، ۲۳۵ درخواست در این سامانه ثبت شده است که ۲۱ فقره از این آمار، تسهیلات معادل ۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

۲۳۵ درخواست در سامانۀ بهین یاب ثبت شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین، کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عصر امروز با حضور جمعی از مدیرانی استانی در استانداری قزوین برگزار شد.

سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در این کارگروه اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، ۵۷ فقره تسهیلات رونق تولید در حوزه های مختلف اعم از حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری در استان قزوین پرداخت شده است.

وی افزود: این پرداخت ها توسط تسهیلات رونق، بازسازی و نوسازی و تبصره ۱۸ قانون بودجه در حدود ۱۴۰ میلیارد تومان صورت گرفته است.

نبیل یادآور شد: در حوزۀ ثبت درخواست در سامانۀ بهین یاب، ۲۳۵ درخواست در این سامانه ثبت شده است که ۲۱ فقره از این آمار، تسهیلات معادل ۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین به جایگاه استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید اشاره و خاطرنشان کرد: قزوین رتبۀ چهارم را در کشور به خود اختصاص می دهد.

 وی به وضعیت پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی پرداخت و عنوان کرد: ۲۹۵ فقره تسهیلات از ابتدای سال جاری در سامانه ثبت شده است.

فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین نیز در ادامۀ این کارگروه بیان کرد: بخش قابل توجهی از طرح ها و درخواست ها در حوزۀ گلخانه بوده و ۱۲۰ میلیارد تومان طرح ایجاد گلخانه به بانک ها معرفی شده است.

وی اضافه کرد: با وجود تسهیل کردن پرداخت تسهیلات برای راه انداری گلخانه، وضعیت پرداخت ها با درخواست ها متوازن نیست.

خمسه، توجه به طرح های نیمه تمام را یکی از اولویت های پرداخت تسهیلات در بخش کشاورزی عنوان کرد و گفت: تنها ۲ پرداخت صورت گرفته و در این در حالی است که ۱۶۲ درخواست تسهیلات صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha