قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۶۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تردد یک طرفه در محورهای هراز و کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی خودروها در تمامی محورهای مازندران در مسیرهای خروجی به صورت سنگین است.

تردد یک طرفه در محورهای هراز و کندوان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مازن در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد تمامی خودروها در تمامی محورهای مازندران در مسیرهای خروجی به صورت سنگین است.

وی افزود: تردد در تمامی محورهای مازندران برقرار است و از لحاظ جوی نیز مشکلی نداریم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محورهای هراز و کندوان یک طرفه شد، اضافه کرد: این محدودیت تا ساعت دو بامداد فردا ادامه خواهد شد.

این مسؤول به ممنوع بودن تردد تمامی کامیون و کامیونت به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب و همچنین از ساعت 6 تا 12 فردا از محور هراز، اضافه کرد: همچنین تردد تمامی تریلی به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب از محور سوادکوه ممنوع است.

قدمی با بیان اینکه بحث اعمال محدودیت های ترافیکی مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: این محدودیت معمولا روزهای پایانی هفته و همچنین ایام تعطیل اعمال می شود ولی باتوجه به وجود روستاهای زیاد و تردد بومیان امکان اعمال این محدودیت در ساعات های طولانی وجود ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مهم ترین موضوع توجه به توصیه های پلیس و تردد در زمان اعمال محدودیت ها است تا مسافران درگیر صف های طولانی نشوند.

انتهای پیام/86034/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha