قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همدان میزبان سومین راند مسابقات سافاری کشور

سومین راند مسابقات سافاری کشور به میزبانی همدان برگزار شد.

همدان میزبان سومین راند مسابقات سافاری کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، عصر امروز سومین راند مسابقات سافاری کشور به میزبانی همدان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و فدراسیون اتومبیلرانی کشور و دوستداران مسابقات اتومبیلرانی آغاز شد.>

رئیس کمیته سافاری فدراسیون اتومبیلرانی گفت: سومین راند مسابقات سافاری با حضور شرکت کنندگان بیش از ۱۲ استان کشور در همدان آغاز شد.

اردشیر درویشی با بیان اینکه برای اولین بار این حجم از شرکت کنندگان را در این دوره از مسابقات شاهد هستیم افزود: بیشترین شرکت کنندگان از استان های خوزستان، لرستان، البرز، قزوین و همدان هستند.

وی با اشاره به اینکه استقبال از این دوره از مسابقات بی نظیر بود خاطرنشان کرد: همدان میزبان شایسته ای برای این مسابقات است و شاهد رقابت خوبی خواهیم بود.

رئیس کمیته تورینگ و سافاری فدراسیون اتومبیلرانی افزود: بیش از ۱۶۰ شرکت کننده با ۶۲ دستگاه خودرو در سومین راند سافاری خانوادگی به مدت دو روز شرکت کرده اند که روز دوم با احتساب امتیازات به دست آمده نفرات برتر معرفی خواهند شد.

وی با بیان اینکه تمام قوانین راهنمایی و رانندگی در نظر گرفته شده است گفت: در طول مسیر پست های داوری مستقر شده اند و طبق نقشه ای که به نقشه خوان داده شده، با احتساب امتیازات کسب شده برترین ها معرفی خواهند شد.

درویشی با بیان اینکه امسال تیم های خارج از فدراسیون نیز در این دور از مسابقات شرکت دارند گفت: یک تیم از ارتش جمهوری اسلامی و ۶ تیم از کانون جهانگردی در این مسابقات شرکت دارند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات اتومبیلرانی سافاری یادآور شد: با توجه به اینکه مسابقات سافاری تنها رشته ورزشی است که زن و مرد و خانواده ها باهم شرکت می کنند، باعث آشنایی و قرابت اقوام مختلف ایرانی می شود.

درویشی ضمن تقدیر از زحمات و همکاری مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان همدان، افزود: از استقبال و همکاری مدیرکل سازمان ورزش و رییس هیات اتومبیلرانی استان همدان که مساعدت لازم را برای برگزاری این مسابقات داشتند، کمال تشکر را داریم.

رالی سافاری از جمله مسابقاتی است که طبق نقشه و مقررات راهنمایی و رانندگی برگزار می شود و در پایان خودروهایی که در زمان تعیین شده به خط پایان رسیده و تخلفات کمتری دارند به مقام های برتر می رسند.

انتهای پیام/ 3140/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha