قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تجدید میثاق دانش آموزان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد با آرمان های شهدا

دانش آموزان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در گلزارهای شهدا با آرمان های والای نوجوان شهید حسین فهمیده تجدید میثاق کردند.

تجدید میثاق دانش آموزان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد با آرمان های شهدا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کهگیلویه، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره شهید فهمیده آیین عطرافشانی قبور شهدا در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در مراسم دهدشت که با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از پاسداران برگزار شده بود دانش آموزان بسیجی با آرمان های شهدا تجدید میثاق داشتند.

سعادت صالحی نیا در حاشیه برگزاری این آیین در یاسوج با اشاره به روز شمار هفته بسیج دانش آموزی اظهار داشت: امروز پنجشنبه ۹ آبان ماه در روز شمار هفته بسیج دانش آموزی به عنوان دانش آموز بسیجی، شجاعت و آرمان خواهی نامگذاری شده است که با حضور مسؤولان سازمان بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی، مزار شهدای دانش آموز و شهدای فرهنگی در سراسر استان عطرافشانی و غبارروبی شد.
 
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دیدار برخی از فرماندهان واحدها و دانش آموزان نخبه بسیجی با سردار خرمدل فرماندهی سپاه فتح استان برنامه شاخص این هفته است.

وی برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان نخبه بسیجی و سخنرانان نشست های بصیرتی و تربیتی در مدارس را از دیگر برنامه ها عنوان کرد.

 صالحی نیا تصریح کرد:۱۷ نفر از دانش آموزان نخبه بسیجی متوسطه دوم جهت شرکت در سومین دوره کنگره همفکری و آینده سازی به تهران اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰۰ دانش آموز عشایری با همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح به صورت رایگان ویزیت شدند.

 

انتهای پیام/82016

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha