قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری: حریف غافلگیرمان کرد

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: شاهین کرمانشاه نسبت به نیم فصل اول از نظر بدنی و تاکتیکی تغییر کرده بود و پیشرفت بسیار خوبی داشت و ما را غافلگیر کردند.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری: حریف غافلگیرمان کرد

یعقوب مراقی پس از پیروزی تیمش در هفته اول لیگ برتر فوتسال کشور برابر شاهین کرمانشاه، اظهارکرد: بازی بسیار خوب و با دو نیمه کاملا متفاوت بود. نیمه اول باتوجه به این که از تعطیلی لیگ به بازی ها برگشته بودیم، تیم هماهنگی لازم را نداشت ولی باتوجه به صحبت هایی که بین دو نیمه داشتیم و جا به جایی در ارنج تیم، توانستیم یک بازی بسیار خوب انجام دهیم.

وی افزود: حریف نسبت به نیم فصل اول از نظر بدنی و تاکتیکی تغییر کرده بود و پیشرفت بسیار خوبی داشت و ما را غافلگیر کردند. در این دیدار از پاور پلی به خوبی استفاده کردیم و بازی را برگرداندیم و روحیه بازیکنان افزایش پیدا کرد. همچنین با پرس، توانستیم به گل چهارم برسید.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری درباره تقویت این تیم برای نیم فصل دوم نیز گفت: بازیکنانی که جذب شده اند بسیار خوب و با تجربه هستند. ایلانلو امروز خوب بازی کرد و رشیدپور باتوجه به مشکلاتی که داشت، خیلی تمرین نکرد و شاید از نظر بدنی عقب باشد ولی بازیکن خوب و موثری است و در آینده می تواند کمک شایانی به ما داشته باشد.

وی بیان کرد: تیم ها در نیم فصل دوم تغییر کرده اند و با آنالیزی که داریم، سعی می کنیم نتایجی کسب کنیم که در حد نام حفاری و هواداران باشد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha