قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تعدادی از خیابان های شهر مشهد دچار آبگرفتگی شدند

استان ها خراسان رضویمشهد در پی بارندگی های عصر امروز تاکنون تعدادی از معابر و خیابان های شهر مشهد دچار آب گرفتگی شدند که این موارد توسط عوامل کارگری خدمات شهری شهرداری برطرف شد.

تعدادی از خیابان های شهر مشهد دچار آبگرفتگی شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد پنجشنبه شب با بیان این مطلب افزود: بر اثر بارندگی های عصر امروز برخی از معابر مشهد از جمله حاشیه بلوار احمدآباد، حاشیه خیابان الندشت، راستگرد پل قائم و خیابان های پورسینای ۱۷ و ۴۰ دچار تجمع آب شدند.
علیرضا صحراگرد افزود: تمام آب گرفتگی ها توسط عوامل کارگری خدمات شهری و ماشین آلات جمع آوری آب های سطحی برطرف شد.
وی ادامه داد: از ظهر امروز تا کنون ۴۲۷ نیروی کارگری با ۶۶ دستگاه ماشین آلات در سطح شهر در حالت آماده باش و خدمت رسانی هستند.
بارش باران همراه با رعد و برق که از روز چهارشنبه هفته جاری در خراسان رضوی آغاز شده است تا صبح فردا جمعه به ویژه در نیمه جنوبی، نواحی مرکزی و ارتفاعات بینالود ادامه دارد و به همین علت دستگاه های امداد رسان استان در آماده باش هستند.
طی ۲۴ ساعت گذشته بارش باران در ۲۸ شهرستان خراسان رضوی ثبت شده است که بیشترین آن مربوط به قوچان با ۱۳ میلی متر بارندگی بوده است و پس از آن نیشابور و داورزن با ۱۱ و ۹ میلی متر بیشترین بارش باران را داشته اند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha