قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عالیشاه: علیپور باید یک سری مسائل را برطرف کند

ورزش فوتبالتهران کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی علیپور برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و فوتبال بالا و پایین زیاد دارد اما هم علیپور باید یک سری مسائل را برطرف کند و هم…

عالیشاه: علیپور باید یک سری مسائل را برطرف کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امید عالیشاه در پایان دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی تبریز که در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل پایان یافت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر مسابقه برای ما حکم فینال را دارد و پیروزی در مسابقات نیز راحت نیز زیرا تیم ها بسته کار می کنند همان طور که امروز ماشین سازی بسته فوتبال بازی کرد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فرصت های مناسبی برای گلزنی داشتیم اما تبدیل به گل نشدند. بازیکنان ما تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت می کنند و می دانیم هواداران نیز انتظار دارند اما توقع داریم تیم بیشتر از این حمایت شود.

عالیشاه درباره واکنش هواداران پرسپولیس نسبت به علی علیپور بعد از خراب کردن ضربه پنالتی افزود:  علیپور برای این تیم زحمت بسیاری کشیده و فوتبال بالا و پایین زیاد دارد. هم علیپور باید یک سری مسائل را برطرف کند و هم ما باید به او کمک کنیم و هواداران نیز علیپور را دوست دارند و از روی ناراحتی شعار داده اند.

وی خطاب به هواداران گفت: تازه یک سوم فصل گذشته و جا دارد تیم بهتر شود و فقط با حمایت هواداران این اتفاق می افتد و بدون آنها نه انگیزه داریم و نه می توانیم بهتر کار کنیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره وقت تلف کردن بازیکنان ماشین سازی نیز اظهار داشت: چند مرتبه به حامد لک گفتم وقت تلف نکند اما فوتبال است و نمی دانم چه بگویم. اگر  آن ضربه پنالتی گل می شد به طور قطع این حرف ها و حدیث ها ایجاد نمی شد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha