قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیران یزد وقت خود ر ا صرف پاسخگویی به مطالبات مردمی کنند

استان ها یزدیزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان تمام وقت خود را صادقانه همراه با سعه صدر صرف خدمت رسانی به مردم و پاسخگویی به مطالبات…

مدیران یزد وقت خود ر ا صرف پاسخگویی به مطالبات مردمی کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی عصر پنجشنبه در دیدار کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران استان افزود: اخلاص در رسیدگی به کار مردم موجب جلب اعتماد آنها به نظام است.

وی ادامه داد:  مدیرانی که متولی امور مردم می شوند باید تمام هم و غم خود را برای رضایت خدا و بندگانش صرف کنند  اگر چنین شد بسیاری از مشکلات رفع می شود.

امام جمعه یزد تصریح کرد: اگر هر مدیری در مجموعه خود تجربه افرادی که با او کار می کنند را بالا ببرد  به طور یقین آن مجموعه هیچ زمانی با مدیران ضعیف روبرو نمی شود.

ناصری یزدی به اهمیت انجام امور فرهنگی و مذهبی در بنیاد شهید برای خانواده های زیرپوشش تاکید کرد و پیگیری آن را خواستار شد.

همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران یزد گفت: حدود یک هزار نفر از جمعیت زیرپوشش بنیاد شهید با مشکل بیکاری روبرو هستند.

حجت الاسلام عباس زارع افزود: در این حوزه تفاهم نامه هایی با اداره های مرتبط با حوزه اشتغال به ویژه اداره های کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، فنی و حرفه ای منعقد شده است و  برای حل مشکل بیکاری افراد زیرپوشش باید همه دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی همکاری کنند.

زارع چندی قبل به این سمت برگزیده شد. 

مردم استان یزد سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 

استان یزد برپایه سرشماری آبان ماه سال ۱۳۹۵، یک میلیون و ۱۳۸هزار نفر جمعیت دارد که ۸۵ درصد در ۲۱شهر و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha