قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نیمه دوم خوب بازی نکردیم اما پیروز شدیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: نیمه دوم خوب بازی نکردیم اما به دلیل کسب امتیازات در نیمه اول و عملکرد تیم مقابل باعث شد به پیروزی برسیم.

نیمه دوم خوب بازی نکردیم اما پیروز شدیم

ان شاهین طبع عصر امروز پس از پیروزی برابر تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در نخستین دیدار تیمش در لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور در گرگان اظهار کرد: به نظرم این بازی به دلیل اینکه نخستین بازی لیگ ما بود و در خارج از خانه بازی می کردیم کمی با حساسیت عمل کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم خوب عمل نکردیم و در مقابل تیم بندرعباس هم خیلی خوب بازی نکرد اما تیم قابل احترامی است و همه اتفاقات دست به دست هم داد تا ما پیروز بازی امروز باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص تعداد تیم های حاضر در لیگ برتر امسال و کیفیت مسابقات، تاکید کرد: تیم ها بازیکن خارجی اضافه کردند و بودجه هایی را هم به تیم ها تزریق کردند تا با تقویت تیم وارد مسابقات شوند.

شاهین طبع گفت: نکته مثبت مسابقات امسال این است که از مناطق بیشتری تیم به لیگ اضافه شده و این باعث می شود لیگ پویا داشته باشیم و نتیجه بهتری را در آینده برای بسکتبال کشور بگیریم.

وی درباره دفاع از عنوان نایب قهرمانی تیم و نگاه به قهرمانی تاکید کرد: مسوولان شهرداری و مسوولان شهر در گرگان خیلی خوب از تیم حمایت کردند و با دارا بودن هواداران بسیار خوب می توان با تلاش و پشتکار نتایج خوبی را کسب کرد.

شاهین طبع تصریح کرد: مهم این است که بازیکنان و کادر فنی قدر این شرایط را بدانند و بهتر بازی کنند و بهتر کار کنند تا نتایج خوبی را کسب کنند.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در هفته دوم این رقابت ها روز پنجشنبه 16 آبان ماه جاری در گرگان به مصاف تیم بسکتبال نیروی زمینی خواهد رفت.

انتهای پیام/83004

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha